Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Volt itt más olyan fiatal,...

Volt itt más olyan fiatal, aki fogta magát és egyedül kiment dolgozni/élni külföldre ismerősök nélkül?

Figyelt kérdés

Leginkább nők tapasztalatai érdekelnének, mindenki óva intett attól, hogy egyedül belevágjak ilyesmibe, de ha egyszer nincs kivel menni... Másfelől ott az a sok átverés, stb... Általában ismerősökhöz mennek ki a legtöbben, de abban az országban senkit sem ismerek, de oda nem akarok menni ahol vannak, illetve nem is tudnék, mert nem beszélem a nyelvet.

Mindenki tapasztalatára nyitott vagyok.



2014. ápr. 16. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Ha beszeled a nyelvet es nem vagy nagyon elvarazsolt, akkor szerintem nem veszelyes. Odamesz, berelsz egy lakast egy ugynoksegtol, lepapirozzatok, utana meg elmesz a munkahelyedre, lepapirozzatok es ennyi. Innentol kezde noncs kulonbseg biztonsag tekinteteben h diatal a no vagy oreg es hogy egyedul van-e vagy 8an vannak. Autobaleset barhol erhet, nem csak kulfoldon.
2014. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Del-Amerikaba indultam el meg regen egyedul ket boronddel fel evre, aztan otthon voltam, legutobb mar nem egyedul indultam el hanem a ket gyerekemmel.Bar most nem a tengeren tulra, hanem maradtunk Europaban.
2014. ápr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nyáron - nyár végén szeretnék Londonba menni.

Szeretem a várost, érdekel, és egyszerűen szeretnék dolgozni. Egyedül vágok neki, senki sem akar a környezetemből kiszakadni innen, ráadásul azt mondják, hogy nem vagyok normális amiért egymagam megyek ki az ismeretlenbe... hát majd megismerem a kinti dolgokat, és kész.



Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?

2014. ápr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs hogy az elso valaszt miert pontoztatok le, ha van allasod a celorszagban akkor valoban nincs mitol fosni. En igy jottem Vancouverbe: craigslisten foglaltam egy butorozott szobat egy honapra, allas adott volt, bepakoltam ket valtas ruhat es mas aprosagokat ket borondbe, azt feladtam, a kedvenc macijaim meg a laptop volt a kezipoggyasz, oszt' hajra.
2014. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én sem értem a lepontozásokat, én zöld kezet nyomtam mindenkinek, mivel normális válaszokat kaptam.

Köszönöm az eddigieket:)

2014. ápr. 16. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!