Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Komolyan vennének az autókeres...

Komolyan vennének az autókereskedők egy tizenéves srácot? Nem valami divatos az öltözékem, tréninggatya, stb, vonattal utaznék el egy kocsit megnézni egyedül

Figyelt kérdés

ha előtte telefonon leegyeztették a megtekintést.

Próbakört engednék szerintetek? Anélkül nem vennék autót ha nem vezethetem előtte



2014. febr. 23. 22:28
 1/10 szelepke ***** válasza:

Nem azon múlik,hogyan öltözködsz..elvégre sok nepper feszít lila susogóban a kocsik körül..

Addol függ,hogy adod elő magad,egyáltalán van-e fellépésed.

2014. febr. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs fellépésem szerény vagyok, de határozott
2014. febr. 23. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Az autókereskedőknek már van annyi rutinjuk, hogy látják a betérőkön, hogy ki az aki csak nézelődni megy be, meg ki az aki komoly szándékkal érdeklődik.


Hát ha komolyan venni is akarsz, az úgyis ki fog derülni előbb-utóbb a beszélgetésből. Ha rám hallgatsz, nem a pénzzel kezded! Az maradjon csak a legvégére. Helyette inkább kérdezz az autóról, mindenféle műszaki dolgot, előéletéről mit lehet tudni stb. Természetesen autót nem lehet venni álló helyzetben, szóval ha komoly vevő(jelölt) vagy, akkor ki lehet próbálni.

2014. febr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Legalább egy spant vihetnél magaddal mert,mi van ha leütnek és elveszik a pénzedet? Meg ha veszel egy autót akkor kell egy tanú is a részedről.

Meg ha ketten vagytok akkor játszhatjátok a szakértőt,lehetne alkudozni is könnyebben .

Jól gondold meg!

2014. febr. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

hát ez durva, fényes nappal ilyen megtörténhet? úgy érted a kereskedő ilyet megcsinálna? biztos hogy ő járna rosszul a végén.

de ha arra érted hogy út közben kirabolnak, akkor nem tudnának mert biztonságos helyen, bankkártyán tartom a pénzt, és közvetlenül a vásárlás előtt, után venném le róla.

de valószínű viszek akkor valakit.

2014. febr. 24. 00:25
 6/10 anonim ***** válasza:

az az igazság ha nagy pénz van akkor bármi megtörténhet,sosem tudhatod...

Mondjuk azért kereskedőnél nem hinném hogy ez lenne mert oda vissza tudsz menni lekeverni neki egyet :)

De a lényeg jobb ha óvatos vagy!

2014. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pénzt csak akkor viszek, amikor kifizetem a kocsit. Max foglalót viszek.
2014. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam, hogy megyek kifizetem a kocsit, és viszem is haza adásvételivel, ez kb fél óra.
2014. febr. 24. 07:51
 9/10 Mickbro ***** válasza:

A neppernek a pénzed kell...

Eszembe jutott a Brian élete, az alkudozós jelenet.


https://www.youtube.com/watch?v=KNE6fq2dK5Y

2019. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mickbro ***** válasza:
hát ezt mindig megszívom...nem nézem a dátumot. 5 éves kérdés..
2019. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!