Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal nyaralásra?

Daginet kérdése:

Mit vigyek magammal nyaralásra?

Figyelt kérdés

Bogáncsba megyek Eger mellet van és július 10-én indulunk és július 13 jövünk vissza tudom hogy még messze van de jobb előbb mint később én 11 éves vagyok és eddig még pár dolog van meg és ha segít a listaírásban akkor tej érzéken vagyok (Tej elleni gyógyszer)


Köszönöm Várom a listákat ('3') ('3') ('3')


2014. ápr. 21. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
WC papír.
2014. ápr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kemping?

Ez másol-beiileszt lesz, nem rég válaszoltam egy ilyesmi kérdésre, csak az illető Erdélybe ment.

" Amikor én mentem 2 éve ezeket vittem:

hálózsák

pléd, vékony- és vastag takaró

párna

alsónadrág ( én fiú vagyok, de te gondolom lány vagy a sminkkészlet miatt )

zoknik

pulóverek

nadrágok

kabát ( még nyáron is hideg van este, bár mi Erdélyben voltunk )

zseblámpa ( dinamós és sime LED-es, ugye a LED-es erősebb, de nem bírja a végtelenségig )

fényképezőgép, videókamera, laptop és telefon ( elérhetőseg a laptop és a telefon, a laptop csak addig volt bekapcsolva amíg a fotókat és a videókat feltettük rá, illetve a telefonon csak pár képet készítettem ), természetesen ezek tartozékaival ( mellesleg a fényképezőgépet ne hagyd oitthon, csodaszép helyek vannak Romániában )

költőpénz

zsebkendő

cipők ( vékonyabb a házhoz kintre ahol voltunk, vastagabb a városba mászkálni és bakkancs a túrákhoz )

papucs ( mint mondtam hide volt, ezért a házban zokni+papucs volt rajtunk, de nem minden esetben )

esernyő, esőkabát

napszemüveg ( igen sütött a nap és mégis hideg volt továbbá én nem vagyok szemüveges, ezért arra nem volt szükségem )

könyvek ( szabadidőmben olvasni )

útinapló ( minden utazáskor írok, beleírom a költekezést, az időtartamokat és az élményeket, pl.: 2014.04.09. 16:28 megérkeztünk a magyar-román határhoz. 2014.04.09. 17:42 átengedtek a határon, most indultunk el Székelyudvarhely felé. 2014.04.10. elmentünk a Medve-tóhoz. Stb. )

nyakpárna az utazás erejéig, bár n nem nagyon szeretem

Én ezeket vittem, a kajákról nem én gondoskodtam.

Hirtelen ezek jutottak eszembe, ha van még valami vagy segítség kell írok privátban."

Vondd le az Erdélyt, de amit írtam bármilyen kempingbe jó, nem csak Erdélybe.

A privát még most is érvényes. Ha nem kemping, akkor is írhatsz, tudok segíteni.

2014. ápr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen szerintem nyugodtan bízd a szüleidre hogy összepakoljanak neked
2014. ápr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
amit a 2-es leirt annak valoszinüleg a fele sem fog kelleni, de ha szeretsz cipekedni, nosza :D
2014. ápr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

2! Upsz, mennyi cucc :) 11 napra 2 gyerekkel nem vittem ennyit. Laptop fényképeket kitölteni? 400 db fér a gép kártyájára ha max felbontáson van. 700 felett, ha csökkentem. Az még nekem is elég egy hétre, pedig kattogtatok rendesen. Nálunk a gép+objektívek foglal nagy helyet. Videókamerát se viszünk nyaralni, szerintem felesleges.

Kérdező! A Bogáncs az nem Bogács? 4 napra oly de sok cucc, pláne júliusban nem kell. Ruha, pipere, gyógyszerek (ezt szerintem bízd a szüleidre), játékok (strandra, társas), cipő, papucs.

2014. ápr. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bogi.net. válasza:
Bogáncs?? :D Én szerintem az egyik unokatestvéremet vinném. Tudom hogy listát vársz, de inkább őt mint telefont meg mindenféle kacatot...:) Tudod hogy értem!:)
2014. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!