Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Igaz, hogy San Francisco-ban...

Igaz, hogy San Francisco-ban hideg a tengerparton a víz?

Figyelt kérdés

San Francisco-i ismerőseink látogattak vissza Magyarországra, és rendeztek egy kis családi-baráti-összejövetelt. Anya azzal viccelődött, hogy: "na és ti, ti hova mentek nyaranta strandra?" és Bence (a családapa; ő, a felesége és a fia jöttek el) azt mondta, hogy nagy ritkán járnak csak a partra, mert hideg a víz. Csak a szörfösök vannak ott... Na én ezt nem tudom elhinni! Hisz olyan meleg van ott.

Járt már valaki San Francisco környékén?

Igaz ez?! :O


2009. dec. 26. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg hideg én voltam ott nyáron a legnagyobb melegben! Nem lehetett fürdeni. A Csendes ócaán eleve hidegebb, mint az Atlanti, és nagyok a hullámok, ezért a sok szörfös.
2009. dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Ez nagyon furcsa nekem :)
2009. dec. 26. 19:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, de ha jól tudom valami hideg tengeráramlat halad arrafele, tehát hiába van meleg, a víz Alaszkából jön, ott meg mindig hideg van, és míg San Fransiscoig elér nem melegszik fel eléggé.
2009. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így már világos.. Köszönöm =)
2009. dec. 27. 11:00
 5/5 anonim ***** válasza:
SF eleve közel sem olyan meleg hely, mint LA, az éghajlat inkább óceáni.
2011. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!