Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Airwawes New York-i nyereményút?

Airwawes New York-i nyereményút?

Figyelt kérdés

Tényleg megbízható ez az út? Nem átverés, ugye? Csak mert most akartam regisztrálni és kicsit megijedtem, mert házszámot és minden egyebet is kér. Mondjuk, ha mindenhol meg van hirdetve és egy nevesebb márka csinálja, akkor gondolom biztonságos, de azért rákérdeznék pár dologra:

- Ebben az útban szállás is van vagy csak repülőjegy?

- Mennyi az esélyem, hogy kisorsolnak?

Előre is köszönöm:)

u.i. Bocsi, ha kicsit össze-vissza írtam a dolgokat.



2014. máj. 27. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a neten senkinek nem adom meg sem a lakcímem, sem a telefonszámom.
2014. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia 2 személyre szoló oda-vissza replülőjegy New Yorkba és egy 4 csillgos szállodában szállás +2 személy részére nevezés a New Yorki martonra.Én nagyon szeretném megnyerni mert mióta tudom mi az a New York ott szeretnék élni és imádkozom ,hogy anyu nyereje meg.Nem tudom mennyi az esélye ,hogy kisorsolnak de erre bztos sokan küldenek be kódot mert ez eg óriasi lehetőség.:)
2014. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mar kiderült, Tóth Laszló vagy ki nyerte meg.
2014. júl. 10. 23:06
 4/5 anonim válasza:
igen de nem írt nekeik vissza mert fogyatékoa nem akart elmenni szóval most már Kántor Enikő :((((
2014. júl. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Idióta, hogy nem irt vissza:D Sajna a Kántor Enikő sem én vagyok:(
2014. júl. 18. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!