Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek hova menjek? Ti...

Szerintetek hova menjek? Ti hova mennétek először?

Figyelt kérdés
New York, London vagy Párizs? :)

2014. jan. 21. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Én csak Párizsban, a másik kettő kevéssé vonz.
2014. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Én csak Párizsba, a másik kettő kevéssé vonz.
2014. jan. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
A három közül tökmindegy hová mész először. Mind elcsépelt túristahely.
2014. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ mennyi pénzed van! De azon ne lepődj meg, ha véletlenül New Yorkból nem akarsz elmenni. 😉 Varázslatos egy hely!
2014. jan. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igaza van a hármasnak, ha már ennyi pénzt elköltök utazásra, akkor valami sokkal eredetibbet találnék ki.
2014. jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a normális válaszokat! :) Szerintem elég egyedi terv -.- én nekem aza célom ,hogy célom ,hogy láthassam ezeket a csodálatos országokat..debilitás vagy -.-
2014. jan. 22. 15:42
 7/14 anonim ***** válasza:

Egyedinek semmiképp nem mondanám a terved. :DD



Amúgy a válasz: New York, mert ott még nem voltam, míg a másik két városban már igen.

2014. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

és milyen volt londonban és párizsban? :)

nem úgy értettem ,hanem én tervem ez nem mást szeretnék utazni ,hogy o is kimegy ,akkor én is. Nekem ez az álmom :))

2014. jan. 22. 23:30
 9/14 anonim válasza:

az én álmom New York.... oda menj....nem fogod megbánni,de kérlek privátba irj amint kiértél arról hogy milyen ott lenni, mert tényleg én ha egyszer kijutok az lesz az életem egyik legszebb napja,nagyon remélem egyszer eljutok oda. :(


https://www.youtube.com/watch?v=BEm2kQC0v7k

2014. jan. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja, én a gótikus építészetet szeretem, New York nekem egyáltalán nem tetszik (mégis folyton ott kötök ki, Kanadában élek és egy new yorki cégnek dolgozom), ráadásul nyáron borzasztó nedves meleg van és úgy nyomják a légkondit a metrót hogy mindig megfázom sőt torokgyulladás is befigyelt többször is :/


Szóval, London :)

2014. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!