Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jonapot! Allando Magyarorszagi...

Hungary84 kérdése:

Jonapot! Allando Magyarorszagi Tartozkodasom van, amit kaptam 2000 ev elott. Most nem lakok Magyarorszagon de akarok tudni, ha van lejarati ido, ennek okmanynak? Koszonom, es elnezest-a magyar nyelvem mar nem olyan jo mint volt!

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:

" A harmadik ország állampolgárságával rendelkező családtag részére kiadott állandó tartózkodási kártyát a lakóhely szerint illetékes regionális igazgatóság tízévente a feltételek vizsgálata nélkül megújítja.



Az EGT-állampolgár részére kiadott állandó tartózkodási kártya - érvényes úti okmánnyal vagy személyi igazolvánnyal - határozatlan ideig érvényes. "

2014. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

EGT-allampolgar- ez ki? Valaki aki nem magyar de akinem van allando tartozkodas?

Szoval, ugy ertem hogy ha nem elek ott mar, akkor is van nekem allando tartozkodasom?

Valahol, olvastam is hogy azutan hogy Magyarorszag EU-ba kapcsolodott, most kel egy uj kartyat kapni? Ez igaz?

2014. máj. 28. 01:12
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] ez az EGT.
2014. máj. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!