Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Új életet akarok kezdeni az...

Új életet akarok kezdeni az USA-ban? HELP?

Figyelt kérdés

Új életet szeretnék kezdeni az USA-ban, leginkább New York-ra gondoltam.Képzettségem:OKJ-Gyógymasszőr,angol társalgási szint, ECDL...

Egyéb szakmáim:Lemezlovas,Úszómester

Az utazási "tőkegyűjtéstől" a papírok,megszerezzésén át, az utazásig a letelepedésig Minden megoldás érdekel.

U.I:USA-ban élő magyar ismerősök nem segítenek=akkor úgyveszem ,hogy nincsenek is... :) Hogy kezdjem el szerintetek?


2011. dec. 10. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szükséged lesz olyan 20 millió tőkére, hogy vehess egy ne túl gettós helyen lévő üzletet, ahol nyithatsz ilyen gyógymasszőr szalont vagy mi a rákot. Ha ez megvan kezdhetsz gondolkozni, hogy miként akarsz kijutni. Kimehetsz turistának, majd előadod, hogy annyira beilleszkedtél, hogy hűha, vagy nyerj a zöldkártya lottón. Van egy harmadik út, amikor egy cég téged behoz az államokba, de ez hosszú és a munkáltatónak bizonyítani kell, hogy nem talált amerikait a helyedre, ráadásul a szakmáidat nézve belőled ott is 12 egy tucat. Esetleg menj ki tanulói vízummal, és játszd el a beilleszkedett kész amerikait, talán kapsz vízumot.
2011. dec. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Vagy vegyél feleségül egy amerikai nőt, akkor megkapod a zöld kártyát.


Kezdj el pénzt gyűjteni, de sok pénzt, ha másra nem, hát a repülőjegyre. Na meg akkor szállást kell szerezned, elhelyezkedned, elintézni a papírokat, stb.

2011. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
A fentieket elmondták. Az esély szinte horzsolja a 0-t.
2011. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz, hogy nulla az esélyed! Először is rakj össze pénzt a repülőjegyre, és nyugodtan vágj neki ha legalább egy. ismerősöm van kint. Én tudnék segíteni, de mégsem teszem, legfeljebb ismerős támpontot adok. Én 5 évig voltam kint nem szakmában dolgoztam, hanem természetesen "alantas" munkát végeztem, mégsem haltam bele, bár lett volna ilyen szakmám mint neke, már kiskirály lennék. New Yorkban is éltem 3 évet, meg máshol is. Ha gondolod írj privit, de csak akkor segítek, ha valóban komolyan gondolod, azaz tuti biztos hogy ki akarsz menni, Ez pedig akkor érvényes, ha már meg van az ESTA engedélyed, ami két évig érvényes, hanem mégy ki, de a repjegyed is be van foglalva. Ha most elébe tennének min . 800 Ezer Ft-ot, már holnap be is foglaltatnám a jegyemet!!! Nekm tuti biztos van kint minden4 szállás, munka stb. De sajnos én ezt nem tehetem meg, mert nem úgy állok anyagilag!!!
2011. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én 5 évig voltam kint nem szakmában dolgoztam, ... De sajnos én ezt nem tehetem meg, mert nem úgy állok anyagilag!!!"

Na ezert nem erdemes kimenni... Kinn lehuzol 5 evet es nincs repjegyre penzed??? Amikor mi kijottunk volt kb 2 milla forintba, abbol szinte minden elment a repjegyre, alberletre, kocsira. FEL EVVEL azutan, hogy megerkeztnk mar ennek kb ketszerese van. Ha nem tudsz megtakaritani, szegenyen mesz haza, azzal csak az idodet cseszed el.

2011. dec. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Döncike! Bekaphatod... Azt sem tudod miről van szó ! Te biztos sok pénz szórtál el az a te bajod, De én fel tudok mutatni nagyon sok mindent !!! _Az hogy most nem állok úgy anyagilag, nem pont azt jelenti ha nagyon akarnék akkor kimennék, de sok más dolgok vannak itt az életembe, ami nem publikus, és nem tartozik másra. ez csak egy "kifogás" volt hogy miért nem. Ne következtessél, és ne gyártsál ostoba agyalágyult teoriákat, a magad hülyeségével foglalkozzál! Okay???
2011. dec. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen emberek ökörségei, meg hülye hazug dumái miatt bizonytalanodnak e az emberek. Nehogy már másnak jó legyen mi?? Magyar mentalitás!!!
2011. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyen emberek ökörségei, meg hülye hazug dumái miatt bizonytalanodnak e az emberek. Nehogy már másnak jó legyen mi?? Magyar mentalitás!!!


+1

2011. dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kijutottál már Amerikába?
2012. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jelenleg az USA-ban élek, a többit pvt-ben!

Köszi a segítséget!

2012. márc. 4. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!