Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová mehetnénk nyaralni?...

Andrea Henrietta kérdése:

Hová mehetnénk nyaralni? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Párommal kb félévesek leszünk mire nyaralni megyünk. (Már most tervezzük, mert mos még vizsgáim vannak, de utána feltétlenül el szeretnénk szabadulni kicsit itthonról. Több kérdésem is van ezzel kapcsolatban:

1. Van ötletetek első közös nyaralásra hová érdemes elmenni? ülföld belföld egyaránt érdekel, a lényeg hogy Romantikus és minél olcsóbb legyen.

2. Ő lesz az első párom akivel nyaralni megyek, és mindamellett hogy nagyon várom... Változtat valamit a kapcsolaton, például hogy eltávolodtatok egymástól? Volt ehhez hasonló tapasztalatotok?

Tudom hogy elvileg egy ilyen program közelebb hoz két embert egymáshoz, de volt valakinek tapasztalata az ellenkezőjéről is? Vagy csak fölöslegesen aggódom? (szoktam...)



2014. jún. 1. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk az első közös nyaralás egy tó parton kempingben volt, sátorral. De lehet faházban is akár. Sátorral nagyon olcsó és szerintem nagyon hangulatos is. Éjszakai beszélgetések a sátorban/parton, kártyázás, iszogatás meg minden. :)) Én nagyon bírtam. Meg úgy mindent. Szinte egész nap a tóban áztunk vagy csónakáztunk, kajakkal versenyeztünk, este békákat, reggel kacsákat etettünk... :D Minket közelebb hozott egymáshoz ez, gond nem volt semmi, habár mi alapból nem vagyunk hisztisek, se semmi ilyesmi, sose veszekszünk. Mindent meg lehet oldani nyugisan, normálisan is.

Mi idén is sátorozni fogunk az tuti. Nekem jobban bejön mint a hotel meg ilyen luxus dolgok.

2014. jún. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ausztria: Klagenfurt mellett van egy gyönyörű tó hegyek között.

Meg lehet nézni Olaszországot meg Horvátországot de ezek elég drágák meg kocsi nélkül a kijutás is nehézkes pl vonattal Horvátországba 12-15óra kocsival 4-5. ;)Viszont ha bírjátok a vonatokat akkor mehettek Montenegróba olcsó és a vonat is. Viszont 18-22 óra az út! :D

2014. jún. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mi Prágában voltunk először, csak ajánlani tudom. Viszonylag olcsón megúszható (StudentAgency busz odavissza 9 ezer forint, szállások a belváros közelében vannak 3000 forint körül), hisz az árak nagyjából megegyeznek az itthoniakkal, a sör mondjuk olcsóbb. :) Semmiféle eltávolodás nem volt, csak egy közös élménnyel több.

Én nem vagyok egy romantikus típus, de szerintem Prága óvárosa vagy a vár egy egész romantikus környezet.


Ajánlani tudom csak.

2014. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!