Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik irodán keresztül...

Melyik irodán keresztül érdemes szingliként utazni?

Figyelt kérdés
Hónap végén szeretnék pár napra elutazni bárhová, ahol lehet fürdeni a tengerben, de egyedül mennék és nincs annyi pénzem, hogy felárat fizessek, csak mert egyedül utazom. Keresgettem ilyen lehetőségeket, de az összes ilyen oldal meghalt és el vagyok keseredve, hogy hiába gyűjtögettem szorgalmasan, idén se jutok el, csak mert nincs kivel..:( Csak van valakinek ilyen tapasztalata..

2014. jún. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne irodával utazz, teljesen felesleges. Felmész egy foglalási oldalra, foglalsz szállást, repülőjegyet, és indulsz. Mindezt nagy eséllyel 25%-kal olcsóbban, mintha irodával mennél.
2014. jún. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Bár vannak jó irodás ajánlatok, de szinte csak két személyre, az egyágyas felár elég drága... Érdemes booking.com-on egyágyas szobát / hostelben ágyat keresni (vagy egyedül egy kétszemélyes szobát). Beállíthatod, hogy X helyen egy főre keressen szállást.
2014. jún. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ahaa, sejtettem, hogy mégse irodával a legcélszerűbb, de amiatt gondoltam, hogy egyrészt nem kóvályognék szívesen egyedül (valami idegenvezető jól jönne -pl. egy városnézéshez-, azt meg nem adnak csak úgy), másrészt régen hallottam ilyenről, hogy főzőtanfolyam szingliknek, kirándulás szingliknek stb... Egy ilyen oldalt találtam, de ott csak belföldi utak vannak és inkább nagyon sportosaknak..:)
2014. jún. 4. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Szingliként - ha az lennék még - valamelyik hostelben szállnék meg. Rengeteg ilyen kereső oldalt fogsz találni, csak a hostel szó bármelyik kombinációját kell keresned.

És így indulnék neki a helyedben Londonba, Rómába, Malagára vagy Ciprusra.

La vie devant toi - előtted az élet. Mondja Ajar, ugyan miért pocsékolnád el ezt egy vacak irodára, amelyik még le is fog húzni?

2014. jún. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

amit te keresel az a couchsurfing

nézz körül a couchsurfing.com-on


itt olvashatsz róla [link]

2014. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hú, ez az utolsó előtti nagyon betalált, mintha én írtam volna! Nem a volt francia tanárom vagy véletlen..?:D

A couch surfingről már hallottam, eszembe se jutott, pedig tényleg jó lehet, csak azt nem tudtam, azt jelenti-e, hogy akkor addig az én lakásomban is van valaki -filmekben úgy volt.

Megkerülöm akkor az irodákat és keresek máshol, mert azok tényleg nagyon lehúzósak, ahogy elnézem.

2014. jún. 5. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

de én vagyok a "francia" tanárod :)

gyere gyakoroljunk

2014. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szabó Sándor Zsolt ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én a Grand Tourssal jutottam el egyedül.

Ezt a filmet készítettem:


https://www.youtube.com/watch?v=uZcU0gicwKo

2014. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!