Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Online Travel Services utazási...

Online Travel Services utazási irodáról tapasztalat? Megbízható?

Figyelt kérdés
Itt a honlap: [link]
2014. jún. 10. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

NEm tudom mi értelme van ezeknek az utazási irodákról véleményt kérő kérdéseknek.

Naponta legalább kettő ilyen van.

Ha megnézed, meglátod hogy mások útjait közvetíti ki.

Ha neked ez kell, menjél vele. El fog vinni listaáron, és valószínű haza fog hozni.

Persze évente bedől legalább 5-6 magyar iroda. De hogy melyik, azt nem lehet tudni.

Ráadásul ha azt kérdeznéd, az általad kinézett utat fele annyiból hogyan kell megcsinálni, özönlenének a válaszok itt a gyakorikérdések.hu-n.

Szóval nem tudom mi értelme azt kérdezni, mi a véleményünk...

2014. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kár, hogy NEM ezt kérdeztem! :)


Egyébként, ha kíváncsi vagy: az általam kinézett utazás nem olcsóbb egyénileg, mert ott elbukik a dolog, hogy az adott charterre nem kapok helyet külsősként csak a csomagárnál jóval drágábban és a szállás egyéni foglalásával nem spórolok annyit, hogy megérje. Persze, ha nem most, hanem hónapokkal ezelőtt kezdek szervezni, más lenne a helyzet. De nincs így.

2014. jún. 10. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!