Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Költözik mostanában valaki...

Tibor215321 kérdése:

Költözik mostanában valaki Németországba családdal együtt? Mennyi indulótőkével? Vagy aki már kiment mennyiből jött ki gond nélkül el tudtak indulni?

Figyelt kérdés
Sajnos vagy nem nem is tudom úgy alakult kiköltözünk lenne indulótőkénk nem tudom elég lesz-e. barátnőm kinn van Rottweil- Baden Württemberg környékén egy kis városban. január óta viszont jól bevásároltunk új hűtő, led tv, szekrénysor, szőnyeg tűzhely, led lámpák, ágy... rengeteg a cuccunk sajnálom eladni 190-ért vettük a hűtőt így már mennyiért adnám el kivinni meg mégse szeretném sokba kerül stb mégse jön be az ottlét akármi beüthet. lakást eladnánk be van adva ingatlanoshoz nagyon olcsón ha mégsem lesz fejlemény kiürítem villanyórát leszerelni feltöltőset hozatni kandallóval lehet fűteni úgyhogy más kárt nem igazán tudnának tenni kiadni hivatalosan albiba és itt lennének 2utcával arébb szüleim figyelni rájuk. csak félek rácsesznénk albérlőkkel. ti hogy csinálnátok? nincs olyan rokonunk aki itt tudna lakni benne. köszi a segítséget!

2014. jún. 17. 19:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!