Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Busszal Montenegróba. Vélemények?

Busszal Montenegróba. Vélemények?

Figyelt kérdés
Nyáron busszal megyünk Montenegróba. Még sosem utaztam busszal külföldre.. Nagyon rossz a buszon aludni? Kényelmes az út? Vagy számítsunk a legrosszabbra?

2014. jún. 17. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki szeret utazni, annak nem borzasztó.

6 éve Görögországban , 3 éve Spanyolországban voltam busszal, én élveztem. Most hó végén a Fekete tengerhez megyünk busszzal.

Azt kérdezed, hogy kényelmes? A buszon aludni nem kényelmes, de ki lehet bírni. 4 óránként megáll a busz, lehet lazítani. Ha legrosszabra számítasz akkor még jó is lehet.

2014. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Montenegró egy nagyon klassz hely csodálatos városokkal, gyönyörű tengerparttal. Én nagyon szeretem, és csak egyetlen okból nem megyek arra jó ideje, mert a busz és vonatos út számomra valami mérhetetlen kínzással ér fel.

Persze lesz még biztosan sok ellenvélemény, de szerintem a nyaralásból egy napot oda buszozni és egy napot haza, miközben csak ülsz és feszengsz, nem tudsz aludni, és könyörögsz hogy lőjenek főbe vagy történjék már valami, na ez valami rettenetes élmény.

Ha rám hallgatsz, kiélvezed Montenegrót, és jövőre keresel valami repülős utat. Hidd el nem lesz drágább...

2014. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%

Az ilyen buszos út, a mazochistáknak való.

Sajnos voltam már ilyenen, de soha többé!!

2014. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!