Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Londonban vagy Miamiban lehet...

Londonban vagy Miamiban lehet olcsóbban ruhákat, cipőt venni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 18:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a Kispesti piacon olcsóbban vehetsz ruhát és cipőt, mint Londonban vagy Miamiban! :D

(Már mindjárt az utazási költséget is megtakaríthatod.)

2010. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Úristen egyes embereknek milyen problémáik vannak!
2010. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
61%
etiópiában
2010. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. Nem értem miért kell leugatni rögtön. Valószínűleg a közeljövőben mindkét helyre lesz lehetőségem eljutni, és azt szerettem volna tudni, hol lehet olcsóbban márkás ruhákat venni, hogy melyik helyre érdemes annyival több pénzt vinnem, hogy vásároljak.
2010. jan. 3. 20:46
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha a repülőjegyek, a szállás árát is figyelembe vesszük, akkor talán Angliában.:) Viszont nem feltétlenül éred el az amerikai szubkultúra ruháit, ha ilyenekre vágysz. Londonban nagyon olcsón lehet vásárolni kifutó vagy kifutott fazonokat, illetve nem márkás termékeket.
2010. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2010. jan. 3. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
No, ez attól függ... Miamiban vagy Miami környéken? Lesz autód? Mert minden amerikai nagyváros környékén találsz a strip mallokban olyan outletet hogy nem hiszed el az árakat. Ha van helyi ismerős, az nem árt.
2010. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
Szerintem ott sokkal olcsobbak a ruhák mint itt,de szerintem Londonban még olcsobbak,egyik barátom ott él és azt mondja olcsóbb,mint Magyarországon.
2010. jan. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen hogy a magyar ember milyen féltékeny,és rosszindulatú.Én nem tudom megérteni, ha valaki feltesz egy kérdést itt, miért kell megalázóan és lebecsmérelve beszélni ilyen cinikus stílusban.Fáj valakinek,ha a másik embernek van rá lehetősége és meg teheti?Ez tipikus magyar szokás, turkáljunk a másik pénztárcájában, és ha neki több van mint nekem akkor szóljuk meg.Vicc, ezek az emberek olyan szegényesek és szánalomra méltóak.

Bocsi kedves kérdező, tudom nem ez volt a kérdés, de már a sokadik ilyen irigykedő válasz olvasása után ki kivánkozik belőlem. Szerintem a ruha és minden egyéb ruházati cikk inkább Miaimaban olcsóbb,Londoban sokkal drágább ha átváltasz pénzt.Ott éltem onnan gondolom.Tehát Miami szerintem.

2010. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem, hogy Londonban az igényesebb( nem piaci) ruhák drágábbak ha nem kint kapod a kereseted. Ha int élsz és fontban kapod a fizetésed tényleg olcsóbb, de turistaként nem.
2010. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!