Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az normális, ha a biztosítást...

Az normális, ha a biztosítást a bróker nem írta alá? És az E-mailen átküldött pdf-beli aláírás érvényes egyáltalán? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Barátnőmmel külföldre készülünk, és egyik ismerősénél csináltattunk biztosítást. De az E-mailben megkapott pdf dokumentum csak két helyen -az Area Managernél (nem tudom mit jelent) és a Chief Operating Officernél (ezt se tudom, ha valaki tudja világosítson fel)- van aláírva, de a brókernél nem, pedig akivel kötöttük, ő személyesen a bróker, szóval nem értem miért nem volt képes aláírni. Persze azt üzente, hogy jó így is, de hát majd pont ő fogja bevallani, hogy nem jó. El fogják külföldön így fogadni, ha baj van? És még ha alá is írta volt, mielőtt beszkenneli, és elküldi, ha én itthon kinyomtatom, az úgy érvényes?

2014. jún. 23. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:
25%
van egy kis üldözési mániád ugye?
2014. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen lényegtelen az aláírás, ha gond adódik a kórházból úgyis felveszik a kapcsolatot a biztosítóval, hogy leellenőrizzék a kötvényt, illetve a fedezetet.
2014. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!