Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Csak én nem megyek tengerpartr...

Csak én nem megyek tengerpartra nyaralni?

Figyelt kérdés
Júliusba egy hétre megyünk a családommal vízitúrára a Tiszára, aminek az a lényege, hogy minden nap 15-34 km közötti távokat evezünk és minden nap máshol sátrazunk. De ha ezt elmondom valakinek, mindenki hülyének néz, hogy komolyan ez nekünk a pihenés? És én nagyon szeretek evezni, de idegesít, hogy még sose voltam tengerparton, és már majdnem minden osztálytársam volt, pedig nem gazdagabbak nálunk. Megyünk még Szlovákiába is, a Magas-Tátrába, és az is jó élmény lesz. De van még olyan ember egyáltalán, aki nyáron nem tengerpartra megy? Tudom hogy örülnöm kell, hogy egyáltalán megyünk valahova nyaralni, de kíváncsi vagyok, hogy van-e még olyan ember, aki nem tengerhez megy nyaralni, hanem pl. hegyre. Meg így nem is fogok tudni strandolni. 16/L

2014. jún. 23. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Örülnél inkább neki... én soha sem voltam sehol sem nyaralni és örülnék ha egyszer eljutnák a Balatonra nem tengerpartra...
2014. jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Sokan cserélnének veled, hogy egy ilyen gazdag programokkal teli nyaralásod lehet. Ne bánkódj, mert ami késik nem múlik!

Néhány év múlva akár te magad is a barátaiddal felkerekedhettek egy ilyen túrára. Az lesz majd az igazi élmény! : )

2014. jún. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

evezne a tököm minden nap

tengerparton henyélés való nekem

de ha neked bejön az evezés akkor mit számít ki hova megy nyaralni?

2014. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A te nyaralásod 2 osztállyal jobb, mint a "sima" tengerpartiaké. Oda akárki mehet (és megy is), de viziturára csak az igényesebb természetjárók mennek. Aztán ott ne tudnál strandolni, hancúrozni egyet a vízben ? Irigyellek.
2014. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még soha nem voltam tengerparton nyaralni, pedig 37 éves vagyok. Persze egyszer tervezem, de nyáron általában a hegyekbe szeretek menni túrázni, illetve szeretem a Balatont is. Idén például Erdélybe megyünk.
2014. jún. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia. En Angliaban elek es minden evben utazok valahova.

Ugyanakkor sohasem erdekelt a tenger. Egy fel ora jo belole ( nem tudok uszni)aztan ott is hagyom.

En mindig az adott orszagot akarom felfedezni.

Ha mindenki a tengerpartra megy nyaralni miert gondolod, hogy neked is be kell allni a sorba??

2014. jún. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! :)

Most mi is csak belföldön fogunk nyaralni de már nagyon várom! Ha a tengerpartra mennél akkor csak akkor lenne jó ha jó idő lenne amúgy elég uncsi! És így ha kérdezik hogy hol voltál akkor mondhatod hogy vízitúrán voltatok mert ti ilyen sportos család vagytok és nem henyéltek a tengerparton hanem inkább mozogtok! Én is imádok sportolni !!

2014. júl. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!