Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Manapság hová a legérdemesebb...

Manapság hová a legérdemesebb elutazni? Esetleg élni?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 14:11
 1/2 anonim válasza:
Nem adtal meg tul sok infot (melyik a kedvenc helyed, hol voltal mar, mit dolgozol (megelhetes miatt ha elni akarsz valahol), mit szeretsz (hideg/meleg/szeles/tengerpart...) de szemely szerint nekem az a velemenyem, hogy ha nem boldogulsz/nem vagy boldog ott, ahol vagy csak ezutan kezdj el uj helyeket keresni. Anglia nagyon jo hely (legalabbis nekem), tisztesseges fizu altalaban (ugyanakkor draga az elet, foleg ha meg csak "most jottel"), eleg jo munkalehetosegek, csaladombol egyre tobben jonnek ki es talalnak munkat, plusz ismeroseim is. Vannak olyan barataim akik Olaszorszagot ajanljak mindenkinek, meg hat Amerikat, de oda mar sajnos nehezebben engednek be mert tul sokan vandoroltak ki. Lakni ezeket hallottam jonak, illetve Dania, Svedorszag nagyon klassz (es gazdag, foleg Sved, a danok meg mindig boldogok es mosolygosak) helyek, esetleg Nemetorszag a jo szinvonal miatt... Utazni meg barhova, a te izleseden all. Ha van penzed menj Hawaiira, mert gyonyoru, vagy nezd meg New Yorkot (megeri) esetleg Lisbon, ha szereted az őszi/esős időt: Dublin, Genf Svajcban meseszep es Zurich is, de igazabol Svajcban minden szep. :) Ha nem voltal meg Romaban, Velenceben, Firenzeben, azt is ajanlom (kedvencem Firenze es Roma, de nem is lehet valasztani). Szoval en ezeken a helyeken voltam, amik a legeslegjobban tetszettek. :)
2014. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,teljesen jó a kérdésemhez híven:))
2014. júl. 1. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!