Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerintetek Jamaicába vagy...

Szerintetek Jamaicába vagy Kubába érdemesebb elutazni?

Figyelt kérdés
És miért?

2014. ápr. 12. 20:56
 1/10 anonim válasza:
Én öszintén egyik helyre saem utaznék valamiért félnék ott. Szerintem akkor már Kuba szép a tengerpartja. Persze az emberek nagy része ott ugyebár szivarozik.
2014. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
És Jamajicába szerintem több a zavargás.
2014. ápr. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Remélem Cuba, mert odamegyünk nyáron 3 hétre nyaralni :)
2014. ápr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az érdekelne még, hogy Kubában vagy Jamaicában vannak szebb helyek, látnivalók, stb. A biztonság mindegy, hogy melyikben nagyobb, vagy melyik veszélyesebb, azzal tisztában vagyok, hogy mindkettő szegény ország, ezért vannak zavargások.
2014. ápr. 12. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy nyáron megyünk Cubába.

Ha az érdekel, hogy melyik helyen van több szebb látnivaló, akkor Jamaica a nyerő. A kolléganőm jamaicai, és ő mutat mindig képeket amikor nyaralásból visszajön (mindig hazamennek Jamaicába)

Jamaica nagyobb városai haladnak a korral, és eléggé fejlettnek tűnnek. Ezzel szemben Cuba még mindig olyan mintha ott megállt volna az idő és 60-as évek lenne (nekem ez az egyik ok amiért menni akartam oda) Mindkét ország szép, de Jamaica érdekesebb, színesebb Cubánál.

Már meghívott a kolléganőm is Jamaicába, de oda idén nem megyünk. Majd egyszer.

2014. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát, akkor így mindkettő hely elég vonzónak tűnik számomra. Jamaicában a nagyobb városok ha haladnak a korral, akkor valószínűleg szépek is, de Kuba 60-as évek stílusában is van valami vonzó. Hát, ha egyszer lenne anyagi keret mindkettőre, akkor mind a kettőt megnézném! :)
2014. ápr. 12. 22:00
 7/10 piterek45 ***** válasza:
Jamaikaban sajnos meg nem voltam, viszont Kubaban igen.. Hat zavargasok, azok Kubaban nincsenek..:)) A vilag 2. legbiztonsagosak orszagaa a turistak szamarae, / az 1. az Eszak-Korea, ott minden turistat 2-3 belugyes kiserget:)/ a kozbiztonsag nagyon jo, zsebtolvajok esetleg vannak, de az sem veszelyes, esetleg meg a jineterok, a " kozvetitoemberek" de azok max megprobalnak levenni egy par USD-re, egyebkent totalis rendorallam, es a kozbiztonsag sokkal jobb mint akar Europaban. Az orszag gyonyoru, latnivalok is, igen, a 60-as evek Magyarorszagara hasonlit, de ha turistakent vagy ott, mindent megkapsz, es /meg / nem is tul dragan. Havanna is nagyon erdekes, de a legjobb a videk, en autoval bejartam majd az egesz orszagot. A legjobb tengerpart szerintem Playa Santa Lucia - Camaguey tartomanyban, es Guardalavaca, 20 km aranyhomok es CSAK 4 hotel.. Es az atlag kubai nagyon baratsagos, a szorakozas nekunk nevetsegesen olcso- a boltban egy 0,7 l rum 8 USD, a legjobb diszkoban 11..:) Es a maganhazaknal a szallasok nagyon jok, tisztak, 20- 25 USD ej/2 fo
2014. ápr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Hát akkor tényleg egész biztonságos lehet Kuba, zsebtolvajok még errefelé Magyarországon is vannak. Lehet, hogy itt még több is...
2014. ápr. 13. 09:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm, hogy leírtad az árakat is!
2014. ápr. 13. 09:23
 10/10 piterek45 ***** válasza:
Nagyon szivesen,egyebkent tudok ajanlani egy nagyon rendes magyar csajt O ott el Kubaban mar majd 40 eve, nekem is O szerzett szallasokat, mind a ket alkalommal , es azota is tartjuk a baratsagot,. a neve Viragh Ibolya, az oldaluk: [link]
2014. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!