Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalataitok az "Au...

Mik a tapasztalataitok az "Au pair"-kedésről? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és mostanában elég sokat hallottam az Au pair dologról, és nagyon, nagyon megtetszett és nagyon szívesen kipróbálnám magam ilyenben. De elég sok kérdésemre nem kaptam választ. Az egésznek a menetével nagyjából tisztában vagyok, hogy hogy működik ez meg minden, de ugye én pl. szeptemberből leszek 10. osztályos a gimiben, és mi lenne hogyha pl. én jövőre (11.ben) kimennék Au pair-kedni? Ha hazajöttem akkor újra 11.esnek kellene lennem? Vagy mi lenne azzal az évemmel? (Remélem értitek mire gondolok) És aki volt már kint akármelyik országba Au pair-kedni annak mik a tapasztalatai?
2014. jún. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár törnöd a fejed, mert 15 évesen egy ország sem fog au-pairként alkalmazni. Nem fognak gyerekre bízni gyereket. Várj legalább 3 évet vele.
2014. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minimum a 18-at be kell töltened. sok esetben jogsi is kell, de legalább előny.
2014. jún. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sem mehetsz es melegen ajanlom, hogy ne is probalj 18 ev alatt!!!


Amugy utana siman. En 3 evet huztam le Londonban es London kornyeki varosokban es amellett, hogy profi szinten elsajatitottam az angolt, eszmeletlen jo elmenyeket szereztem, lattam egy csomo erdekes dolgot, kulonbozo nemzetisegu emberekkel haverkodtam es az uccso csaladdal olyan jo viszonyt tartottunk, hogy evek mulva amikor az apuka Magyarorszagra jott vmi konferenciara, taliztunk egy hotelben egy ebedre, amikor visszamentem Londonba latogatni, az anyukaval is beultem egy ebedre majd meglepetesszeruen elmentunk a lanyok ele suliba (sokkot kaptam mennyire felnottek azalatt az ido alatt), illetve egyik telen mikor elmentek Svajcba sielni, meghivtak magukhoz es a vonatjegyemen kivul mindent ok alltak!


Csak ajanlani tudom mindenkinek, de szigoruan 18 ev utan!

2014. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaaa, hogy csak 18 év felett! Értem, köszönöm mindenkinek! :)
2014. jún. 28. 00:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!