Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal egy hetes...

Mit vigyek magammal egy hetes kirándulásra a hegyekbe?

Figyelt kérdés

Egy hétre megyünk augusztusban a Magas-Tátra közelébe,és nem tudom mit vigyek magammal. Egyébként a családdal megyünk.

14/L


2014. jún. 27. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

8 pár zokni

8 bugyi

10 póló

2 pulóver

3 rövidnadrág / szoknya

1 hosszúnadrág (farmer pl)

2 melegítő szett

1 vékony pulóver

fürdőruha (ha tervben van fürdés valahol)

ha van, kis szalmakalap, ha sétáltok a napon sokat.

1 vékony kabát, ha hűvös, szeles az idő

pizsama/hálóing


1 pár utcai, rendes cipő

1 pár edzőcipő

1 pár szandál vagy kiscipő

1 pár papucs


ezenkívül:

fogkefe, fogkrém, csipesz, kis tükör

tusfürdő, sampon, balzsam, testápoló

dezodor és parfüm

naptej, leégésre krém (Fenistil pl.)


Jó, ha van nálad fájdalomcsillapító, görcsoldó (Algoflex, No-Spa), hasfogó hasmenés ellen.


Ha épp menstruálsz, akkor tampon/betét/tisztasági betét, nedves törlőkendő.


telefontöltő, jegyzettömb, toll, ceruza (hasznos lehet)

olvasnivaló, kispárna (én mindig viszem magammal az egyik kispárnám :) )


1 kis hátizsák a kirándulásokhoz

1 kis zacskó, ha nem találtok szemetest.

2014. jún. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Törölközőt elfelejtettem :)


2 nagy

2 kicsi

2014. jún. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TappancsMancs ***** válasza:

A válaszoló teljesen pöpec választ adott. Csak a 4 pár lábbelit fölöslegesnek tartom meg a 4 törölközőt. Egy túrázó cipő és egy lehetőleg strandpapucs (már ha lehet fürdeni is) elég. Egy hetet meg simán kibír egy nagy törölközővel + egy kicsi. A mennyiséget amit viszel vesd össze azzal hogy autóval mentek e mert abban nem kell a hátadon cipelned mindent. Úgy kicsit többet tudtok pakolni. Mondjuk valami játékokat is lehet, frisbee, kislabda, nagylabda, tollas és bármi. :D


és jó utat kellemes kikapcsolódást! :D

2014. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 TappancsMancs ***** válasza:
Utazáshoz úgy szedd össze amit vinnél, hogy mivel és hogyan utaztok, milyen helyre és milyen időtöltést terveztek. Ezek mindegyike befolyásolja amit érdemes vinni. Ha városi hotelbe mentek és lennének sétálgatások a városban akkor érdemes vinni egy városi cipőt, kánikulára szandált vagy papucsot is. Ha túráztok is kell egy túracipő, egy edzőcipő is megteszi. Ha strandolni is lehet és szeretnétek jó egy strandpapucs. Kempingben vagy sátorozásnál is elég egy nagy egy kicsi törölköző, de hotelben még az se kell mert jár a szobákhoz. Max ha igényled egy arctörlő elég.
2014. júl. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 hétre ennyi minden? Nem rossz :D Mondjuk nekem is akkora hátizsák kell amibe mindez belefér csak én ezt a mennyiséget kajából szoktam vinni ruhából kevesebbet jóval. :)
2014. júl. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!