Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit csináljak utazás közben?

Mit csináljak utazás közben?

Figyelt kérdés
Szombaton megyünk nyaralni kocsival, kb. 3 és fél óra lenne az út, de nyilván megfogunk állni párszor, úgyhogy lesz az 5 óra is. Kempingben fogunk lenni, és ott nincs lehetőség mobiltöltésre, ezért nem akarok mobilozni sokat, mert ki kell bírnia egy hetet az aksinak. Olvasástól rosszul vagyok,filmet lehet hogy tudok majd nézni. Szerintetek még mit csinálhatnék utazás közben? Rosszul szoktam lenni:( 16/L

2014. júl. 10. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Kempingben is van áram (csak gondoltam szólok).

Ha valamilyen kézikonzolod van akkor játszhatnál azzal esetleg. Hát nem tudom... én ezt szoktam, meg mobilon zenét hallgatok, vagy olvasok. Vagy alszok.

2014. júl. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal mp4-et vagy ipodot, és hallgass azon zenét. Vagy a játékkonzol is egy jó ötlet.
2014. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha rosszul szoktál lenni, akkor legjobb, ha az utat nézed, nem a mobilod vagy a filmet. 3 és fél óra hamar elmegy, nem kell külön programot szervezni hozzá. Feltételezem, többen lesztek a kocsiban (család vagy barátok). Beszélgessetek, meséljetek vicceket, hallgassatok zenét, énekeljetek! Társaságban hamar elmegy az idő. Mi Dél-Franciaországba szoktunk minden nyáron leautózni, és még az a 16-17 óra is gyorsan elszalad.
2014. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tavaly már voltam azokban a kempingekben, ahol idén is leszünk, egyikben se volt olyan hely, ahol telefont lehet tölteni, egyedül a mosdóban van konnektor, de nem fogok órákat ott várni, mire feltöltődik. Játékkonzolom van, azon vannak filmek meg zenék is, azzal talán elleszek.
2014. júl. 10. 22:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Amúgy meg kocsiban nem lehet normálisan enni, ezért muszáj lesz megállni. 3 és fél óra alatt pedig annyira rosszul leszek, hogy muszáj lesz egy kicsit mozogni.
2014. júl. 10. 22:59
 6/9 anonim ***** válasza:
16 évesen 3,5 órát nem bírsz ki evés nélkül? Ha hányingered van utazás közben, vegyél be B6 vitamint, segít az is.
2014. júl. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem egyedül fogok menni és ha már mindenki eszik akkor én is fogok. Egyébként nagyon gyakran vagyok éhes, meg sokat is kell ennem.
2014. júl. 11. 13:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem állnánk meg, akkor se lennénk ott 3 és fél óra alatt, tavaly csak egyszer álltunk meg negyed órára és 5 óra alatt voltunk ott, csak a google térkép szerint 3 és fél óra.
2014. júl. 11. 13:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Autóstöltő?
2014. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!