Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vélemények ezekről az olcsó,...

Vélemények ezekről az olcsó, ámde luxus buszokról Budapest-Prága útvonalon?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 24. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Jók. Mi nem rég voltunk busszal Prágában, lényegesen olcsóbb, ám "bizarr" volánbusszal. Ugyanis partnerjárat volt, ami Szófiából jött. Volt meglepetés, mikor felszálltunk a buszra.
2010. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
cseh busz nagyon jóóóóóóóó :) Én már utaztam velük, de még jobb a www.orangeways.com. olyan mintha repülőn utaznál.
2010. nov. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
cseh busz vagy germanwings mindkettő teljesen jó, kultúrált, kényelmes, ajánlom!
2010. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehinkább az OrangeWays-re lennék kíváncsi, annak van éjszakai járata, azzal szeretnénk menni. WC tényleg használható, nem csak dísznek van (számomra ez fontos szempont, könnyen felfázós vagyok sajnos..)? Kényelmes?
2010. nov. 30. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Nekem bejött az Orangeways, gyakran utazom velük Frankfurtba. Kényelmes ülések-jól viselhető a 13 órás út. Színvonalas fedélzeti választék-és jó kiszolgálás. Jól működő Wifi. A Wc-t csak "kis" dologra lehet használni kedves kérdező. De megjegyzem a szlovák és az osztrák EuroLines üzemeltető cég még az Orangeways-nél is színvonalasabb:)
2010. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Én Düsseldorfig szoktam utazni Orangeways-sel és én is szerettem nagyon :) Sajna most télen leálltak :( a cseh-busz nem tetszett, persze lehet csak éppen rossz "legénységet" fogtam ki.
2010. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 3. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!