Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen felszerelés kell,...

Milyen felszerelés kell, hosszabb gyalogutakhoz?

Figyelt kérdés
Akik innen akartak menni gyalog, helyenként tömegközlekedéssel külföldre, azok miket vittek/vittek volna magukkal? Nem külföldön gondolkozok, csak belföldön egy hosszabb séta...(nem rögtön a 100-300km-s, csak egy 25-50km) Víz, nem romlandó élelmiszer. Pénz, esetleg telefon. Váltóruha? váltócipő? esernyő/esőkabát.

2014. júl. 23. 13:25
 1/3 anonim válasza:

Ha csak arra gondolsz, hogy kifejezetten a túrára, mit sétálásra, akkor nem sok mindent.


Hátizsák, bele:

-Víz

-Iratok

-Esőkabát (esernyővel nem a legkényelmesebb túrázni)

-Esetleg egy kis kaja, de nem csak konzerv, mehet pékáru is, mint ahogy írtad, nem romlandó cuccok.

-Telefon

-Pénz

Váltóruha alatt én max egy pulóvert vinnék, ilyen melegben, mert ha megfelelő nadrággal mész, meg zoknival, felsővel, akkor nem lehet gond, max ha esik, akkor hűvösebb lesz, azért kell a pulcsi.

-Váltócipő szerintem nem szükséges, mert eleve abba menj, amit már hordtál, ne egy vadi újban, mert feltöri a lábad. Meg ha cipőt is akarsz cipelni a hátizsákban, akkor igen csak többnek fog tűnni az az út! :D


Szerintem ennyi, de kérdezz meg másokat is! :) Jó túrázást!

2014. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Telefon töltő, napvédő (kalap/kendő/krém), kullancsriasztó esetleg, ragtapasz (feltört sarokra :)) zsepi vagy klópapír. Toll, papír. Szőlőcukor.
2014. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Még egy picit tervezgetek... arra jó ez az esős idő.:D

2014. júl. 29. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!