Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék kiköltözni olyan...

Ifritandris kérdése:

Szeretnék kiköltözni olyan országba, államba, ahol az angol nyelv anyanyelv, vagy teljesen elfogadott, és a betelepülés nem egyenlő a szinte lehetetlennel?

Figyelt kérdés
Segítséget, javaslatokat kérek! A párommal költöznénk ki, ahol kicsit jobban megbecsülik a munkánkat, valamint északibb területen van. A -40C fok nem érdekes, ha az CSAK a téli hónapokban annyi, fontosabb, hogy nyáron kb. 10-20 fok körül legyen, 25-nél ne nagyon több. Elfogadható közbiztonság, jó egészségügy sem árt... Ami fontos az még, hogy a lehetetlennél egy kicsit könnyebb legyen a betelepülés, legalábbis alacsony pigmentszinttel. Tudtok olyat? Tipp, javaslat is jöhet. Előre is köszönöm!

2014. júl. 28. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Anglia?
2014. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan esetleg Kanada.
2014. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"legalábbis alacsony pigmentszinttel" -- te most ciganyoztal eppen egy jot? Egeszsegedre.


Kanadaba most valtozik a bevandorlasi szabalyzat es Angliaban is marhara vevok az ilyen fioknacikra.

2014. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Kanadára gondoltunk, de oda szinte lehetetlen betelepülni, és ha változik, nem hiszem hogy éppen az enyhítés lenne az irány... :)

Skandináv országokra is gondoltunk, de ott meg az angol nyelv lenne gond... Lehet, hogy marad tényleg Anglia... :)

Kedves utolsó hozzászóló, én nem cigányoztam senki. Sőt, senkiről nem írtam, ha nem vetted észre, a mondandóm nem utalt másra, én nem vagyok rasszista. Ha nem gondolkozol el ezen, akkor Te vagy az... :) Írhattam volna azt is, hogy "fehérbőrű magyar vagyok, ha esetleg egyes államokba az ettől való eltérés akadályba ütközne". Azt írtam le, hogy ki vagyok én, és nem azt, hogy ki nem vagyok! Nem sértegetek senkit, Te azt teszed, mert Te a részedről egy személyes sértést kerestél, és találtál, ahol nem volt.

Ha azt írom, hogy "barna a hajam, ha ez lenne a gond", akkor én nem "szőkézek" le senkit. De azután konkrétan Neked is röhögőgörcsöd lenne, ha Neked ugrana a szőke, hogy Te most leszőkézted őt, És Angliába keresik az ilyen "sötéthajú sötétagyú" imposztorokat. Úgyhogy a sértegetéssel nyugodtan le lehet állni. Köszi.

2014. júl. 29. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, arra azert keszulj fel, hogy barmely angol ajku orszagot valasztod, a nyelv onmagaban nem lesz eleg a boldogulashoz, hisz lassan a fel vilag beszel angolul.
2014. júl. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" te most ciganyoztal eppen egy jot? Egeszsegedre."


Te teljesen hülye vagy? Itt rajtad kívül senki nem említette őket. Kérlek áruld már el hogy lehet ott is cigányozást látni ahol semmi ilyesmi nincs, még csak utalás sem történt rá.

2014. júl. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, gondolom, hogy sehol nem adnak semmit ingyen. Nem is vagyunk a párommal az a típus, aki vár arra, hogy a sültgalamb az ölébe hulljon. dolgozó emberek vagyunk, és képesek vagyunk arra, hogy valahol elölről kezdjünk mindent, és kemény munkával és kitartással felépítsünk valamit magunk köré. Köszönöm a kommenteket! :)
2014. júl. 31. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
A skandináv országokban az emberek 90%-a beszél angolul. A többség közel anyanyelvi szinten.
2014. aug. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!