Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőjegyet meglehet venni...

Repülőjegyet meglehet venni személyesen? Ha igen hol? Vagy csak rendelni lehet?

Figyelt kérdés
Még sose voltam reptéren,még sose utaztam külföldre,semmit se tudok erről az egészről

2014. aug. 8. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik utazási irodában tudsz repülőjegyet venni: Neckermann, Ibusz, Vista, Budavár pl.
2014. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2014. aug. 8. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem érdemes személyesen venni, mert drágább lesz.

Kérj meg egy ismerőst, aki járatos ebben, hogy segítsen!

Hová utaznál?

2014. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Agyhalál, komolyan agyhalál amit némely válaszadó mond.

Repülőjegyet soha ne vegyél utazási irodában. Soha.



Ha sok pénzed van, keress hagyományos légitársaságok oldalain, vagy pár nagy keresőn. (pl skyscanner, expedia, ebookers stb). De SOSE olyan kókler oldalakon, mint bravoly, vagy pelikan.


De ha olcsón szeretnél intuitiv utat, wizzair vagy ryanair közvetlen oldala. Nézelődj hova mennek, nézd meg épp mennyi a jegy, térj vissza gyakran, ízlelgesd mit csinálnál Londonban, Madridban vagy Velencében, és ha megtetszik, vedd meg a légitársaságok saját oldalán a jegyet.


Sose vegyél semmi extrát. Ha jól csinálod, 10.000 Ft alatt kell lennie minden repülőjegyednek.

Ilyen egyszerű.

2014. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

"Ha jól csinálod, 10.000 Ft alatt kell lennie minden repülőjegyednek. "


Próbáld meg akkor főszezonban ezt megoldani a Bp-London vagy a Bp-Párizs, Bp-Frankfurt útvonalakon! Kizárt hogy ennyi lesz! Persze szezonon kívül megeshet, de a népszerű úticélokra ekkor sincs 10.000 alatt jegy. Meg persze csomagot se vigyél, mert az olyan "sznob." Tudom, ti fapados imádók elmentek 2-3 hétre is egy kis ingyenes poggyásszal, de tudod, aki egy picit is igényesebb egy majomnál, annak bizony kell a bőrönd.

2014. aug. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4! Az volt a kérdés, hogy lehet -e jegyet venni, nem az hogy hol olcsóbb. A válasz: igen, lehet venni irodában is.

Mutass már nekem 10e alatti jegyet. Én éppen Angolába keresnék most. Tudom, átszállás, így 2*10e / út tökéletesen megfelelő lesz.

2014. aug. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

" Mutass már nekem 10e alatti jegyet."


Nem írta, hogy bármikor bárkinek bárhova.

Wizzairnél amúgy még 3000 forintért is van repülőjegy. Persze Európán belül csak.

2014. aug. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!