Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy békéljek bele hogy a...

Hogy békéljek bele hogy a párom kifog menni külföldre dolgozni! Nagyon félek a hiányától meg attól hogy eltávolodunk egymástól! Mit tehetnék hogy ne távolodjunk el és meg békéljek a gondolattal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Kilenc éve ismerjük egymást a férjemmel. Három éve vagyunk házasok. Az első perctől tudtam hogy külföldön dolgozik, és 2-3 hetente jár haza. Vállaltam, vállaltuk, mert a szeretetünk egymás iránt összetart minket. Naponta telefonálunk egymással. Tulajdonképpen így szoktuk meg.
2010. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mi 3éve vagyunk együtt mindennap találkozunk szinte ha nem találkozunk msn vagy telefon de ha 2napig egy huzamba nem látnám már rossz lenne!

Végülis azért menne ki hogy házat vegyen és összeköltözhessünk meg esküvőre de az jó pár évig menne igy!

2010. jan. 13. 12:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mész te is, és inkább külföldön telepednétek le.
2010. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazis, miért nem mész ki teis? Suliba jársz még? Vagy van egy jó munkahelyed?
2010. jan. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves első! nem szúrkálódásból mondom,de nem gondolod hogy ez alatt az idő 10szer csalhat meg?:)
2010. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én még suliba járok és hogy jó állásom legyen majd 30 40 éves koromba még egy jó ideig tanulni fogok
2010. jan. 13. 19:44
 7/9 anonim ***** válasza:
akár megis csalhatja kedves utolsó, de ennek akkoris lenne esélye, ha a szomszéd városba dolgozna, és négy helyett öt órakor érne haza, mert bocs de ma kicsit több volt a meló... :S
2010. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én férjem is rengeteget van külföldön. Minden második évet ott tölti és közben nem találkozhatunk. Nem távolodtunk el. Fő a kitartás. Sok múlik mindkettőtök türelmén és személyiségén. Szerintem ha ennyire szeretitek egymást és ő olyan országba megy dolgozni, ahová vele tudnál menni, akkor a suli után menj vele. Ott is lehet suliba járni...nem tudom, hogy melyik országról van szó, de ha dolgozol, estin simán el tudod végezni az egyetemet úgy, hogy nem kell felvenned hitelt (kivéve pár országot, ahol ez nagyon sokba kerül).
2010. jan. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
6 éve vagyok külföldön. 3 hetes hazajárás 2 napra, 2 naponta telefonálás illetve 6 hetente 1 hét szabi. Ez a minimum amit be kell tartani. Lakás telefont csináltassátok meg. Ő meg a kinti lakásra kérje rá az europa ingyenes korlátlan opciót. Szolgáltató függő. Kb 15€/hó. Ja és ha sokat dumál a munkáról akkor állítsad le. Mond hogy nem érdekel. Inkább kettőtökröl beszéljetek. Hamar ellaposodhat.
2010. márc. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!