Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3éves szerelem részemről. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3éves szerelem részemről. De mégis csak barátság. és már lassan annyi sem marad. , mert úgy eltávolodunk egymástól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve szerelmes vagyok ebbe a srácba,és tudom hogy tettszem neki,és hogy szeret is,vagy legalábbis az utobbit remélem :( azt mondta hogy most még a barátságunk nem szeretné tönkre tenni,ezért maradjunk csak barátok,de később ,majd ha érettebbek leszünk,és már kitomboltuk magunkat,akkor lehet köztünk több is ,mint barátság...ezt mondta... csak épp most hogy csajozik 1000rel azóta én feledésbe vagyok és csak akkor ír rám,ha csajproblémája van és nem tud dönteni + tanács kell neki... én segítek neki,de ezzel tisztára összezavar és azzal is látja hogy alakulóban van valakivel egyből játssza a féltékenyt... -.-...és még az is a baj,hogy hiába mondja mindenki hogy lépjek már túl rajta...nem megy...minden srácban őt keresem,és aki meg tettszik abban őt látom...úgy fáj...nem tudom elfelejteni... :(
2011. okt. 8. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
reklááám:
2011. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalább tehetnél úgy, mintha nem lennél biztos tartalék, aki marad és vár rá, akár tesz érte valamit, akár nem.
2011. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A kérdésedből ítélve elég bonyolult a helyzet ..... de szerintem a srác nem szeretne tőled semmit , lehet hogy valamit akar , de akkor minek csajoznik ? Nem tudom , ha van egy csaj aki tetszik neki és járni is szeretne vele , akkor már járna vele.... szerintem lépj tovább ! van másik pasi is a világon ! és ha járnál valaki mással és ő meg lássa hogy boldog vagy és nem foglalkozol vele akkor lehet hogy megbánná hogy nem ő van a srác helyében :)szóval ne foglalkozz vele , legyen féltékeny, bánja meg hogy nem járt veled pedig volt rá esélye .
2011. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tihanyip válasza:
A legjobb lány barátnőm ugyan ez a sztori volt de 4 év után tultette magát rajta és most márvan egy lassan fél éves kapcsolata F/15
2013. dec. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!