Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülőjegyet foglaltam online....

Repülőjegyet foglaltam online. Kaptam egy emailt, abban egy ügyfél/ utas visszaigazoló kód van. Azzal mi a teendő?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 13:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A foglalásban pontosan leírják, hogy mi a teendő.

Szívesen elmondanám részletesen is, de ez erősen függ attól, melyik légitársasághoz vetted meg a jegyedet.


A hagyományosoknál néha elég, ha a reptéren becsekkolsz, de van amelyiknél elektronikusan kell becsekkolni. Van amelyiknél a reptéren vannak ehhez terminálok.


A fapadosoknál előre be kell csekkolnod, de ezt az indulás előtt csak adott idővel teheted meg. A légitársaság oldalán beütöd az online utasfelvétel adatait (köztük a kapott kódot) és kinyomtatod (vagy telefonon viszed) a beszállókártyádat.

Ha elmulasztod, büntetést fizetsz.

2014. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!