Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha lehetőséged engedné,...

Ha lehetőséged engedné, melyik Angol nyelvet beszélő országba költöznél szívesen Magyarországról az alábbiak közül és miért?

Figyelt kérdés

Melyik országba költöznél Magyarországról, melyik ország állampolgára lennél szívesen az alábbiak közül és miért?

- AUSZRTÁLIA

- USA

- NAGY BRITANNIA

- KANADA



2014. aug. 29. 21:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrália. Egzotikus, szép partokkal, finom ételekkel,jó fizetésekkel.
2014. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

Kanada - ez a világ egyik legbékésebb, legboldogabb országa. Már jártam itt egy hónapot.


Ausztrália - egy kicsit túl szigorúak a határon, és az akcentust nehéz megérteni.


Nagy-Britannia - az éghajlatért nem vagyok oda, sem a körülményekért, nem jobb a helyzet, mint Magyarországon.


USA - ide költöznék legutoljára. Nem szeretem az országot, sok az erőszak, havonta szétlőnek egy iskolát.

2014. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

NAGY BRITANNIA


7 éve élek itt, már állampolgár is vagyok, világ életemben ide akartam tartozni, amíg más a tengerpartokon nyaralt, én minden évben UK különböző városaiban töltöttem az időt. Itt érzem jól magam, ez az egyedüli hely, ahol nyugodtan mondhatom, hogy "nincs mehetnékem", megtaláltam a helyem.

2014. aug. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

Kapásból én Nagy-Britanniát mondanám, mert imádom az ottani akcentust. De mivel még csak 15 éves vagyok, nem nagyon foglalkoztam még a gazdaságukkal meg ilyesmi.


USA-ba nem mennék viszont, mert iszonyú messze van és nem vonz sehogyse:)


Ausztrália még érdekes lenne, oda még talán költöznék.


Kanadáról nem tudok nyilatkozni, semmit nem tudok róla:S

2014. aug. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

KANADA - Legnyugodtabb ország, szép tájak, rengeteg természetvédelmi terület, kedves emberek, ellene szól hogy hűvös ország.


AUSZTRÁLIA - Kellemes időjárás, szép tájak, független ország, ellene szól hogy nagyrésze sivatagos és rengeteg a túrista.


NAGY-BRITANNIA - Kihagynám, mindenki oda akar menni ezért inább egy multikulti ország mintsem álmaim otthona, ráadásul az időjárás sem épp szuper


USA - Egy nagy zűrzavar az egész, szép és jó hely, minden éghajlat viszont nyugodtnak és otthonosnak nem nevezném, előnyére van hogy sokszínű és sok lehetőséget rejt.


Ez persze csak az én véleményem :)

2014. aug. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ausztralia- leginkabb talan ide, nagyon jo gazdasag, idojaras es nagyon alacsony nepsuruseg.


Usa- ez attol fugg melyik allamba. Kaliforniaba szivesen, Alaszkaba nem biztos.


Uk- Biztos hogy nem. Itt eltem 3 evet, alig vartam hogy elkoltozzem. Az utolso a listan.


Kanada- Ausztralia mellett ez lenne a masik befuto. Nagyon jo gazdasag, csodas termeszeti adottsagok es az orszag deli reszen a klima is jo.

2014. aug. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Ausztráliában csak azért alacsony a népsűrűség mert a nagyrésze sivatag szóval lakhatatlan, abban a pár nagyvárosban ahol meg van élet ott elég zsúfoltan vannak a túrizmus és a bevándorlók miatt. :)
2014. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

- AUSZTRÁLIA -- minden meg akar mérgezni, kösz, nem :) Melbourne talán.

- USA -- rendőrállamban már éltem, nem kérek belőle, köszönöm.

- NAGY BRITANNIA --- az időjárástól még az is depressziós lesz aki amúgy nem hajlamos.

- KANADA -- most kapok állampolgárságot, szóval :)


És kihagytad Új-Zélandot, még ott lennék szívesen.

2014. aug. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ausztrália - gyönyörű élővilág, időjárás, jó gazdaság, békés emberek
2014. aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 szabina555 ***** válasza:

egyértelműen USA :)

de én UK-n kívül a másik kettőben is szívesen.

2014. szept. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!