Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szoktak tanulmányi kiránduláso...

Szoktak tanulmányi kirándulásokat szervezni Európa távolibb részeibe?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,hogy a jó tanulókat elviszik kirándulni,de nem csak az ország határain belül,hanem más országokba is.Pl.Ausztria,Svájc vagy esetleg Izland(Relykjavík).Szoktak ilyeneket tervezni és,ha igen akkor lehet hetedik vagy nyolcadik osztályban ilyenre számítani.

13/F



2014. szept. 21. 21:26
 1/2 A kérdező kommentje:

Elnézést a hibáért!

távolibb=távolabbi

2014. szept. 21. 21:28
 2/2 anonim ***** válasza:

A gyerekeim sulijában Erdély, Assisi, Anglia szokott lenni, bár volt már más is (Ausztria, Mostar). Hogy melyik osztályban, azt nem tudom pontosan, 7-12 között valamikor. Nem függ a tanulmányi átlagtól, csak be kell fizetni. Sítábor is van (Ausztria).


Amikor én jártam suliba, akkor a németeseknek volt német csereút (mi is voltunk kint egy hetet családoknál, és vendégül láttuk akinél voltunk), angliai út (főleg London), tesómék Horvátországban voltak osztálykiránduláson. Illetve egy vagy két tanár szervezett minden évben egynapos utat külföldre (oda-vissza buszon alvás), Verona, Velence, Nürnberg, ilyesmi városokba, bárki mehetett. Itt is volt sítábor. Szintén 7.-12. évfolyamokra vonatkozik.

2014. szept. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!