Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nehéz átállni egy másik...

Nehéz átállni egy másik időzónára?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt nehéz a 9 óra eltérés sem.
2014. okt. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg melyik iranyba. Amikor Europabol jovok haza (Vancouver) akkor a kilenc ora nem nagy ugy -- van egy kulonosen hosszu napod, vegigszenveded estig es irany az agy, at vagy allva.


De innen Europba ha a repulon nem tudsz aludni az brutalis. A gep ugye kora este indul es europai ido szerint reggel er oda. Kimarad egy ejszaka es reggel van. Valahogy ki kene birni estig de keptelenseg.


Na, ezert szeretek en kifele menet business osztalyon repulni es aludni a gepen.

2014. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Europabol mentem Del-Amerikaba , odafele semmi gondom nem volt, visszafele napokig szenvedtem.
2014. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb (5-8 órás) időkülönbséget már észrevesz az ember, de ez erősen személyfüggő. Van aki 12 órát is két nap alatt átáll, van, aki 4-5 órától egy hétig szenved.
2014. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 The answer ***** válasza:
43%

Amondó vagyok, ne hallgass senkire, ne kérdezgess senkit, mert befolyásolni fogja az attitűdöd. A jó megoldás (amit magam is csinálok, és mindig működik): Ahogy az interkontinentális járaton elfogyaztottuk az első, felszállás utáni menüt átállítom az órám a desztináció időzónájára az agyammal együtt. Ennyi.

Példának okáért, ha indulási helyen este 23 óra van, érkezési helyen hajnal 04, akkor a hajnal 4 óra tudtatosul bennem. K-NY, NY-K irányba is egyformán jól működik. Amondó vagyok, MINDEN FEJBEN DŐL EL, aki a "jetlag" miatt panaszkodik, az szimplán gyerekes hiszti- a szememben, mivel SOHA nem volt gondom ilyennel.

2014. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen át kell térni a helyi "napirendre'. Itthonról az USA-ba utazva le szerettem volna feküdni, de ellenálltam, csináltam egy nagyon izgalmas érdekes programot (elmentem a Circoline-nal hajókázni Manhattan körül, így a helyekkel együtt feküdtem le, nem volt tovább gond.


Elllenkező irányban nehezebb, mert le kellene feküdni, de még nem vagyok álmos. Erre jó a Melatonin tabletta, lefekvés előtt fél órával beveszed, és alszol, mint egy mormota, aminek tiszta a lelkiismerete:-)

2014. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!