Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kb 300ezer Ft-ből hova érdemes...

Kb 300ezer Ft-ből hova érdemes utazni?

Figyelt kérdés
Párom kapott a munkahelyén egy 260000Ft-os kupont amit beválthat egy utazási irodánál. Ketten mennénk nyáron majd nyaralni, a kupon mellé fejenként kb 60-80ezret szánnánk a nyaralásra, ami kb 1hetes lenne. Olyan egzotikusabb uticélt keresünk ahol strandolni is lehet, de napközben városnézés vagy történelmi látnivalók is vannak. Lehetőleg Európán kívül. Illetve melyik utazási irodát ajánlanátok?

2014. okt. 14. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Az mindegy, h mi melyik irodát ajánljuk, valószínűleg a kupon egy adott irodához szól, tehát az ő ajánlatait lenne érdemes megnézni.

Málta? Ugyan Európa, de nagyon jó hely, gazdag történelmi látnivalókban.

2014. okt. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még nincs kiválasztva az utazási iroda, nekünk kell kiválasztani a napokban, azért kérdeztem, hogy melyik megbízható vagy kevésbé ajánlott, illetve melyik úticélt ajánljátok.
2014. okt. 14. 18:16
 3/9 anonim ***** válasza:

Málta szerintem is jó lenne, igaz, hogy Európa, de közel van Afrikához :)

Vagy Jordánia az Anubis-szal? Én oda is szívesen mennék :)

2014. okt. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy még Egyiptom (Hurghada, Sharm el Sheikh), az olcsóbb mint Jordánia.
2014. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bulgária
2014. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Hurrá Nyaralunk irodánál szoktam, ha utazási irodás útra megyünk, elég sok utat közvetítenek, és volt, h náluk olcsóbb is volt mint az utazásszervező irodánál.
2014. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 The answer ***** válasza:
Egyesült Arab Emirátusok.
2014. okt. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hollófernyiges ***** válasza:
Marokkó. Agadir strandolós és vannak kirándulások Marrakesbe meg az északi városokba (Fez, Meknes, Rabat, Casablanca).
2014. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kanári-szigetek!
2014. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!