Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki volt már hajóúton és...

Ki volt már hajóúton és milyen útvonalon?

Figyelt kérdés

Én már voltam kétszer hajóúton, egyszer (tavaly májusban) a Norvég fjordoknál (Kiel-Geiranger-Flam-Bergen-Oslo-Koppenhaga-Kiel) az MSC Musicaval, idén (júniusban) pedig Kelet- mediterrán útvonalon: (Velence-Bari-Katakolon (Olympia)-Izmir-Isztambul-Dubrovnik-Velence) az MSC Preziosaval.

Az érdekelne, hogy ti milyen útvonalakon voltatok, hova lenne érdemes elmennem jövőre.



2014. okt. 27. 20:29
 1/5 kicsileja válasza:
Voltam a Karib-tengeren. delfináriumig hajókáztunk, de muszáj volt szalszázni, és koktélozni, különben nem kaputnk enni. Szóval szuper volt :D
2014. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén MSC kétszer, nyugat mediterrán utak voltak. 1: Genova-Róma-Palermo-Tunisz-Ibiza-Nizza-Genova, 2: Genova-Nápoly-Messina-Tunisz-Barcelona-Marseille-Genova.

Nekem egy kelet-mediterrán szerepel következőnek tervben.

2014. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Kelet-mediterránra érdemes elmenni, fantasztikus volt!

Én most északi hajóutakat nézek: Svédo. Finno. Oroszo. (Szentpétervár) Észto. stb., de Barcás hajóúton is gondolkodom, valamint Izland + Brit-szigetek is nagyon jók :D

Mindenképp MSC-vel szeretnék, max. Celebrityvel

2014. okt. 28. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:
A szüleim voltak a Balti-tengeren, amit írtál. Nagyon tetszett nekik. Ami még az én kedvencem, az Hamburgból indult, Le Havre, Brugge, Amszterdam meg Anglia is volt benne. Engem még a NCL érdekelne.
2014. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az is biztos nagyon jó lehet.

Most már eldöntöttük, hogy idén még megyünk egy kelet-mediterránra, görög szigetek (MSC Musica) :)

2014. dec. 26. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!