Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova mennétek olyan 300-400...

Ti hova mennétek olyan 300-400 ezer forint környékén nyaralni?

Figyelt kérdés
Tenerifére, Kubába, Ibizára vagy valami ötlet? Hajòút vagy esetleg távol kelet? A homokos tengerpartnál egy kicsit többet szeretnék, olyat ahol aktívan is ki tudnék kapcsolódni.

2014. nov. 2. 00:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hany fore...?
2014. nov. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Ha egy főre gondoltad akkor Thaiföld vagy Ibiza.
2014. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nálam nem úgy kezdődik, hogy van x forintom, mire költsem, hanem úgy, ezt szeretném látni, van-e hozzá x forintom. És ha van, megyek.
2014. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen egy főre.
2014. nov. 2. 13:29
 5/17 A kérdező kommentje:
Az utolsónak: igen megértem, de az esetemben az időpont és a nyaralás a fix, az hogy hová pedig a kérdés. Ibizára gondoltam én is, de nem tudom hogy a diszkókon és a csodálatos tengerparton kívül van-e még látnivaló. Tudnátok írni Teneriféről vagy Kubáról?
2014. nov. 2. 13:36
 6/17 anonim ***** válasza:
Costa Rica!
2014. nov. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ibizán ahány partszakasz annyi féle. Eivissa is megér egy napot, nagyon szép az óvárosa.

Hajóútra szavaznék. Ha a kikötőbe eljutást és a költőpénzt is beleszámolod, akkor éppen kijöhet egy akciós.

2014. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Egyiptom pl. Az kijön ennyiből, mindennel együtt, a legolcsóbbakban gondolkodva. Vagy Ausztria, ha téli sport szerelmese vagy:-)

de persze Pestre is mehetsz, ha azt nézzük, ott is el lehet ennyit költeni:-D

2014. nov. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sem Costa Rica sem Kuba nem jön ki ennyiből.

Én Indonéziába mennék vagy még talán Sri Lankára. De egy jó kis trekking is kijön ennyiből a nepáli Himalájában és az egy életre szóló élmény.

2014. nov. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Himalája jól hangzik, de nem vagyok edzett sportoló.azt hallottam hogy elég veszélyesek ezek a túrák.
2014. nov. 4. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!