Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mekkora lehet a bőrönd repülés...

Mekkora lehet a bőrönd repülésnél? Kézipoggyász, amit felviszek, és a másik amit feladok? Utóbbiért kell fizetnem? Nagysága és a súlya is számit?

Figyelt kérdés
Nekem a legnagyobb méretű gurulós bőröndöm van, azt feladhatom, vagy kisebb kell? Minden legitarsasagnal megegyeznek a súly és méret határok? USA-ba készülök, soha nem repültem, azt sem tudom mit vigyek...(Seattle) és Hogyan. Egyáltalán hová teszem a kabátomat a repülőn?

2014. nov. 6. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Légitársaságonként változó. A kabátod az ülés feletti rekeszbe teheted.
2014. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik repülőtársasággal mész? Na annak a légitársaság honlapján le van írva feketén-fehéren, hogy mekkora méretű és súlyú lehet a bőröndök. Csak el kell olvasni.
2014. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért mész Seattle-be, és mikor?
2014. nov. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért repülővel mész? :D
2014. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Egy ismerőshöz megyek, még nem tudom h milyen géppel, mivel még nem készült az útlevelem, ezert a jegyem sincs még meg.De a hónap végén, vagy dec 1-én.


Azért repülő, mert seprűn még nem tudok:)

2014. nov. 6. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden légitársaságnak van az oldalán információ, hogy mekkora bőrönddel lehet utazni. De ha megveszed a jegyet akkor talán mutatja a program vagy a jegy is, hogy mit engedélyeznek. Például, KLM, Air France 1 db 23kg-ot enged ingyensen a csomagtérbe. Nekem is a legnagyobb Samsonite van, azzal sose volt még gondom.
2014. nov. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 CHEEE ***** válasza:

Lehet előbb olvasnod kellene, utána írnod.

A légitársaságod oldalát ajánlom.

2014. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!