Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a tapasztalat? Uj-Zelandon...

Enigmapont kérdése:

Mi a tapasztalat? Uj-Zelandon es Ausztraliaban jo honapokkal elotte, vagy eleg csak kicsivel utazas elott autot berelni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 21. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Kijössz a reptérről, elmész az első autóbérlőbe, leteszed a kauciót és már mész is.

De ha hosszabb időre tervezed (hónap+) akkor vehetsz valami közkézen forgó tipikus túristaautót, ami havonta gazdát cserél a sok hátizsákos túristánál :)

Hostelek hirdetőfalai dugig vannak ilyen autóhirdetésekkel.

2014. nov. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na ja, de ugy sokkal dragabb, nem? Mmint a berles.
2014. nov. 22. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Én foglaltam, főleg Új-Zélandra ajánlom, nyáron (nálunk télen) rengeteg a turista, emlékszem amikor felvettük Piktonban az autót, nagyongyorsan megtaláltuk a parkolóban, mer a Herznek márcsak 4-5 kocsija volt.. Rengeteg Jucy autót volt az utakon, nagyon dicsérték emlékeim szerint Ausztraliában is van. [link]
2014. nov. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi, kozben mar mi is foglaltunk, mert nem akartuk a veletlenre bizni. Igen lattam a Jucy-t, utolso pillanatig versenyben is volt.
2014. nov. 24. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!