Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazási irodánál befizettünk...

Utazási irodánál befizettünk egy másik iroda külföldi útjára, katalógus szerint. A szolgáltatás fokokkal rosszabb és más volt. A "közvetítő iroda" nem foglalkozik a panasszal. Semmi felelőssége nincs?

Figyelt kérdés

#társasút #közvetítő iroda felelős-e
2014. nov. 24. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A panaszokat azonnal, a helyszínen kell rögzíteni jegyzőkönyvben, és azzal lehet az utazás után az irodához fordulni. Ez megtörtént?
2014. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jegyzőkönyv felvétele nem volt, a telepített idegenvezető a kulcsok kiosztása után 3 nap múlva került elő, egy buszos kiránduláson. Egyértelmű fényképeket csináltunk, itthoni iroda "foglalkozik" az üggyel, "külföldi partnerétől" nem kapott választ, 2 hónapja....
2014. nov. 25. 11:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz az utazási irodákat megfogni bármekkora hibával, problémával is, lásd aaz egyiptomi buszbaleset esetét...:( SZerintem csak annyit tudnátok bíróságon kívül (egyébként annak sem lenne semmi eredménye), hogy minden héten írtok egy tértivevényes levelet, meg hívogatjátok őket. Biztos, hogy úgy vannak veletek (bocs a politizálásáért), mint Gyurcsány 2006-ban. "Hagyj tüntessenek, majd megunják és hazamennek". Ne hagyjátok annyiban, mondjátok, hogy megkerestek pár újságot, FB, internet. Hátha lesz eredménye.
2014. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az együttérzést. Hitegetést,pimaszkodást kaptunk 2,5 hónapig.Utána,a kedves utas(én)csak az FBI-jal nem fenye-gettem, KGB is hátravolt.!Visszajött 30 % !már kifizették !Így megegyeztünk. Módszer mindenkinek: helyszínen fénykép minden tárgyi kifogásról!Pl.tengerpart helyett világító- udvar stb.és végül 15 napos hatásidő, jogi út ígérete stb
2014. dec. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!