Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova költöznél legszívesebben,...

Hova költöznél legszívesebben, ha tehetnéd?

Figyelt kérdés
Melyik ország lenne a megfelelő számodra és miért?
2014. nov. 26. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lago Maggiorera, szerintem az a világ legjobb helye.
2014. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
New York,USA nagyon tetszik Amerika az egész stílusok és hát New York csodálatos város.
2014. nov. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mint a #2.
2014. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Chile

Előnyei: spanyol nyelv, erős gazdaság, fejlett ország, el lehet vegyülni (sok fehér ember), szép táj, messze Európától és USA-tól, nincsenek trópusi nyavaják, a közbiztonság sem rossz (megelőzi Magyarországot)

Hátrányai: messze Magyarországtól, földrengések


A miért részünkről a félelem. Úgy látjuk, öt éven belül vér borítja majd a kontinenst. Olyan helyet kerestünk, ami a feltételezetten részt vevő országoktól politikailag független, gazdaságilag pedig minél kevésbé legyen függő.

A gyermekem beszél spanyolul, számára nem lenne akkora sokk. Angol nyelvterületre amúgy sem mennénk, mivel általánosságban, ha angolul beszélnek, akkor valami volt britt gyarmat, vagy hasonló.

Amíg nem jártam utána, milyen országok léteznek, azt hittem, Dél-Amerika maga a fertő. Tévedtem. Másik alternatíva Uruguay. Ott trópusi nyavaják vannak, de földrengések nincsenek.


Gondolom nem ilyen válaszra számítottál. Jelenleg Spanyolországban élünk. Ha nem lenne a mániám/félelmem, szívesen maradnék. Csak ajánlani tudom.

2014. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hosszu tavon maradnek itt ahol most elek Becsben, egyebkent rovidebb idore szivesen koltoznek az alabbi helyekre:

-Gran Canaria

-Svajci/Olasz Alpok

-Tuzfold

-Melbourne

2014. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Svájcba. Nem részletezem, mert sorolhatnám sokáig.
2014. nov. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Finnország, Norvégia, Svédország... hogy miért? Mert már sok helyen voltam és ezek a helyek a legszebbek mind közül. Az emberek nagyon kedvesek, nyugis minden és olyan igazi "otthon vagyok" hangulatom volt, haza nem akartam jönni.
2014. nov. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Digo: Már nem Londonban élsz? A te hozzászólásaidat mindig lehet olvasni, és sok helyen azt írtad LOndonban élsz. Ezek szerint visszamentetek Bécsbe??

De, hogy válaszoljak a kérdésre is. Én Vietnam, vagy Dél-Afrikai köztársaságba mennék, vagy Peru. Hogy miért? Fogalmam sincs. Nem voltam még ott, és amit láttam, hallottam róla ott élőktől tetszik.

Viszont ha úgy gondolkodnék mint a kettes válaszadó, hogy a félelem miatt kéne egy jó hely, akkor a sarki kutatóbázisra költöznék. Na ott még az atomrobbanás sem okozna gondot.

2014. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amerika
2014. nov. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Thaiföld, Indonézia.
2014. nov. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!