Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » USA vs. Kanada hova költöznéte...

USA vs. Kanada hova költöznétek, és miért?

Figyelt kérdés
2014. dec. 4. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
USÁba, mert az a nagy álmom.
2014. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kanada, mert jó a gazdasága, közel van az USA, de még sem az a tipikus "amerikaiság" vesz körbe.
2014. dec. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kanada. Egyetlen érv ami ellene szól az hogy nem szeretem a telet.
2014. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

USA



Sokkal változatosabb ország. Különben sem bírom a hideget.

2014. dec. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy lett volna, de az USA-t dobta a gép.
2014. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 GezaGizi válasza:

USA hatranyai:


1. Az allam altal eloirt fizetett szabadsagnapok szama: 0 (ez komoly)

2. Az allam altal eloirt szulesi szabadsag hossza: 0 masodperc

3. Az egeszsegugyi rendszer a vilagon a legdragabb, es olyan orszagok verik statisztikaban, mint Kuba. Van ismerosom, aki ott autobalesetet szenvedett, a haza eluszott (szep nagy haza volt), es meg most is ados az amerikai egeszsegugynek. Volt biztositasa, ez a 10 szazalek onresz.


Kanadaban 10 nap a garantalt szabik szama, szulesi szabiban nem vagyok biztos. Egeszsegugy allamilag finanszirozott es a vilagon a legjobb.


Ha megnezed a vilag legjobb varosai listajat, Vancouver es Becs az elsok kozot van. Amerikai varosok csak kesobb jonnek.


Ha bankar vagy, esetleg mediabirodalom tulajdonos vagy biztositotarsasagod van, az USA jo: alacsonyak az adok, Tied a vilag. Ha viszont atlagember vagy, akkor az USA szivas, ez a velemenyem. Kanada az atlagemnbernek sokkal jobb, a tel a legrosszabb szerintem is.

2014. dec. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!