Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Thaiföldön voltam, de nem...

Thaiföldön voltam, de nem kaptam előtte védőoltást. Milyen panasz esetén forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Megvagyok fázva jelenleg is, de mik azok a tünetek ami miatt orvoshoz kéne fordulnom?
2014. dec. 5. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Thaiföldre nem is kell kötelező védőoltás. Menj el orvoshoz, de 99% hogy csak sima megfázás. Thaiföldön meleg van, mikor visszajöttél, nem szokott hozzá a szervezeted az időhöz, levegőhöz.
2014. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megfazasodnak semmi koze Thaifoldhoz, vagyis nem thai specialitas. Viszont az lehet hogy ott beszaltal egy klimas taxiba es ettol faztal meg. En mar ketszer igy jartam de en be is lazasodtam. Ott nagyon nyomjak a klimat. En ezzel nem mennek orvoshoz, varnek kb negy napot.
2014. dec. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem is erre gondoltam, csak Thaiföld elég hepa A-B fertőzött ország. A fertőzéseknek is vannak tünetei. A klímát tényleg túlzottan nyomják, no meg k*rváztam is párszor.
2014. dec. 5. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!