Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen árak vannak Bécsben?

Milyen árak vannak Bécsben?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezném akik esetleg a közelmúltban jártak kinn (adventi vásár,stb), hogy milyen árak vannak kint? Pl. egy gyorsétteremben mennyi egy ebéd, vagy egy üdítő, szelet pizza, stb? Van valami ajánlott hely a belvárosban, ahol épkézláb árakon lehet kajálni, üdítőt/rágcsálnivalót venni? Köszi a válaszokat :)

2014. dec. 8. 23:07
 1/5 anonim válasza:
Én pénteken jöttem haza,a belváros tele van mekivel,ott magyar árakon lehet kapni kaját,de több spar,aldi(ausztriában hofer) sőt plus is van,ahol viszont egész olcsón tudsz üdítőket meg rágcsákat venni pl.(én hoztam haza 6os csomag kitkatot olyan 650 ft körüli euróért) Van még olyan gyorsétterem,hogy Nordsee,de az elég drága,egyébként sok a kínai kajálda,amik viszonylag olcsók illetve az ilyen gyros meg hotdog is elég elfogadható áron van.pizzaszeletet nem láttam sehol. :D Horror árak a vásárban vannak,na de ott nagyon,4 euró egy forraltbor ill puncs,az édességek is drágák,egy gofri is 5 euró körül van.
2014. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En pl sokkal elobb allok meg egy wurstel standnal, mint megyek be egy mekibe. A schweden platzon az u-bahn lejaroknal pl van minden, a sult kolbaszoktol, a kebabon at a pizza szeletig, en ott szoktam venni valamit, ha valami gyorskajara van csak idom. Itt pl 3-5€ kozott vannak az etelek.


Az adventi vasarokon a forralt borok es puncsok 5-6€ korul vannak, de ebben benne van a bogre betetdija, 3€, amit vissza lehet valtani.


Ha etterembe mesz akkor egy Borju Becsi 18-20€, ugyanez sertesbol 12-13€. Egy korso sor olyan 3-4€.

2014. dec. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Draga a vasar nagyon azt tudom.Vasarnap voltunk kint. Alkoholmentes puncsot 2.80 euroert vettem azt tudom...
2014. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 9. 22:27
 5/5 anonim ***** válasza:
A lényeg ha vneni akarsz bármi menj a vásártól minnél messzebb akkor egész élhető árakon lesz cucc, a gyümölcs drága, de érdekes módon a drogériás cikkek egyárban vannak a magyarral....a kaja 10-20%-al drágábbb
2014. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!