Kezdőoldal » Utazás » Európa » Idén voltatok Bécsben az...

Idén voltatok Bécsben az adventi vásárban? Milyen árak vannak? (forralt bor, puncs, sült kolbász stb. ) Mennyi eurot váltsak 1 napra?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez kb a nyolcvanadik bécsi adventi vásáros kérdés az elmúlt 3 hónapban. Élvezed ezt????
2013. dec. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem néztem végig az összes kérdést. Bocsánat h mertem kérdezni.
2013. dec. 10. 21:21
 3/4 anonim válasza:
Érdekes az első válaszoló válassz! Biztos megkérdezném én mert,én is most megyek először Bécsbe adventi vásárra.És mivel még nem voltam fogalmam sincs mire számitsak! Sajnálatos,hogy embereknek ez problémát jelent megválszolni! Akkor miért nézik ezt oldalt?!
2013. dec. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan nehéz erre az adventi vásáros kioktatásra higgadt választ adni. Persze, alapvetően feltételezem a kérdezőről a jó szándékot, és hogy még sosem járt az adott helyen, ezért kérdezi, de ez eléggé hiteltelennek tűnik. Ugyanis az elmúlt 35 napban a következő adventi vásáros kérdések hangzottak el itt:


"A bécsi adventi vásár meddig van nyitva?

Szeretnénk bécsi adventi vásárra vonattal utazni. Hol szálljuk le a vonatról, hogy ne kelljen metro vonat ilyesmivel utazni? Messze van az állomástól a "nagy adventi vásár"?

Innsbruckban van adventi vásár?

Milyen színű a bécsi adventi vásárban a bögre idén?

Bécsi Adventi Vásárról? Szuvenír ötlet ami nem drága? Árak?

Megér egy 1 napos kirándulást a zágrábi adventi vásár?

A bécsi adventi vásárra vasárnap is megéri kimenni?

Bécsi adventi vásár parkolás Bécsben?

Egy napra megyek Bécsbe. Tudnátok ötleteket írni, hogy mit nézzek meg az adventi vásáron kívül?

Milyen az idei,2013-as adventi (karácsonyi) vásár Budapesten? Van különbség ha valaki hétköznap vagy hétvégén megy? Vélemények? Árak?

Győrben vagy Budapesten szebb az adventi (karácsonyi) vásár? Melyik látványosabb, nagyobb? Melyikre érdemes elmenni? Vélemények, tapasztalatok, árak?

Mikor kezdődik idén Bécsben az Adventi vásár és meddig tart?

Adventi vásárra megyünk egy napra Bécsbe és kíváncsi lennék, hogy ezekből a márkákból találok-e kint? :

Belgrádban van adventi vásár?

Szekszárd közelében mely városokban van adventi vásár?

Bécsi adventi vásárba mennénk kocsival. Hová érdemes elmenni (mert tudom h több helyen van vásár) és..

Bécsbe az Adventi vásár 2012? többi lent! Mennyi eurót vigyek? HELP! PLS

Hogy van a Bécsi Adventi Vásár németül?

Győrben milyen szokott lenni az adventi vásár? Érdemes elmenni? Kb. hány bódéból szokott állni? Vagy inkább külföldön látványosabb?

Idén mikortól kezdődik Bécsben az adventi vásár? Meddig tart?

Dec.26-án nyitva van az Adventi vásár?

Bécsi vagy a pesti adventi vásár a szebb?

SOS! Sopron adventi vásár esténként meddig van nyitva?

Bécsi adventi vásár?

A bécsi adventi vásár mennyibe kerül egy napra?

Kecskeméten van idén adventi/karácsonyi kirakodó vásár?

Mikortól van bécsben az adventi vásár? Ha vki autóval megy hol tud leparkoni?

Mikor kezdődik a Váciban az adventi vásár? Van ahol jövőhét pénteket/szombatot/vasárnapot olvasok, van ahol meg december 1-jét .

Bécsbe az Adventi vásáron pénteken is akkora a tömeg, mint szombaton?

Budapest-Bécs, adventi vásár,2 nap 1 éj,2 fő. Hol keressek?

Hol van a Bécsben az adventi vásár?

Adventi vásár Bécsben a Rathausplatzon. Hol van hozzá közel parkoló?

Bécsi Adventi vásár?"


Az az érzésem, elég fantáziátlan kérdéslista, és sokadszor csak azért kerül elő a kérdés, hogy legyen egy kérdés. Szóval minek csinálod?????

2013. dec. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!