Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Segittenétek? Hogy miami...

Havasi Márton kérdése:

Segittenétek? Hogy miami beach-be szeretnénk utazni 7 napra én a feleségem és a két lányom és miket kell oda intézni papirokat tol mindenig és menyibe kerül oda a magyar jogsi jo vagy másik kell?

Figyelt kérdés

#perce mit kell csinálni?
2014. dec. 28. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mar bocs, de ez http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__repules-repulojegyek__.. a par oraval elobb feltett kerdes a feleseged? Vagy mi ez? Bekotottek falun karacsonyra az internetet? Eszem-faszom megall hogy irni nem tudnak az emberek meg akkor sem amikor arra kernek masokat hogy szivessegbol segitsegenek.


A kérdéseidet, ezerszer feltették itt, USÁ-ba ESTA kell, nemzetközi jogsi ajánlott de nem kötelező http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__eszak-amerika__1775440.. az hogy az egész mibe kerül azt majd kikeresed magad kayak.com meg hasonló oldalon.

2014. dec. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Többször is jártam az USA-ban, ezért jótanácsként javaslom, hogy gondoljátok át a dolgot, mert nagyon nem gazdaságos egyetlen hétre kiutazni!

Az utazás a drága, nem pedig az ott tartózkodás.

Legutóbb úgy mentem, hogy Orlandó volt a célállomás, de 3 napra "megszakítottam" New Yorkban.

(Többet időt nem is ér N.Y. szerintem.)

Majd Orlandóban a reptér mellett béreltem az Alamónál autót, amit Miamiban adtam le, közvetlen a hazautazás előtt.

Orlandóra és környékére szánjatok minimum egy hetet, de szintén ennyit érdemes Miamira is rászánni, ill. egy-két napot a Key-Westre is.

Egy-egy látványparkra egy teljes nap is kevés, hogy mindent megnézzetek, és az ilyen mega-parkokból van ám kint jócskán.

Csak a Disney egymaga nagyobb, mint némely magyarországi város, és folyamatosan bővítik.

Ebben egy hétig is kóvályoghatnátok úgy, hogy a felét sem láttátok.

S akkor még ott van a See World, vagy az Universal, a Nasa, a Mexikói öböl, Daytona és a sok Gatorland stb...

Szóval az az egy hét, az inkább 2-3 hét legyen.

2014. dec. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*Még annyit, hogy a látványparkokban napi belépők vannak.

Első látásra "drágának tűnnek", viszont parkon belül, mindenhová bemehettek vele egész nap!

Léteznek több parkra szóló kedvezményes -Orlando FlexTicket- kombinált belépők is, amik relatíve olcsóbbak.

A gugliban mindennek utána tudtok nézni.


[link]

[link]

2014. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 harleynagyi ***** válasza:

7 nap nem eri meg hogy Miami-ba utaz foleg nem 2 gyerekkel , De ha meg is ugy gondolod ajalom figyelmedbe hogy inkabb Miami-hoz

kozeli varosba utaz ahol nem olyan hatalmas a Turista forgalom .Boca Raton , Delray Beach , Boynton Beach , ha gyermekeid kiskoruak akor igazan Orlando a leg megfelelobb .Magyar jogositvanyt nem fogadjak el ki kell valtanod a nemzetkozi jogositvanyt foleg ha autot akarsz berelni

2015. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!