Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Horvátországba tudtok olcsó...

Horvátországba tudtok olcsó szállást? Nyaralni. Olyan ember segítsége kellene aki jártas ebbe és tényleg tud jó szállást.

Figyelt kérdés

Néztem már mindenféle ajánlatot, és folyamatban van a nézése is közbe, szóval ilyen válaszra nem vagyok kíváncsi, mivel keresem.

Az utazást azt meg tudjuk oldani!

5 fő lenne, akármilyen apartman minimális feltételekkel(wc, fürdőszoba, konyha).

Lehetőleg nem olyan óriási messzeségekbe a tengerparttól.

Köszönöm.



2015. jan. 10. 12:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy akár valami ház is jó, nem muszáj 5 ágyasnak lennie, alszunk a földön hálózsákba, ha azt úgy lehet.
2015. jan. 10. 13:28
 2/5 anonim válasza:

Max milyen drága lehet? És hova akartok menni?


Családdal egyszer voltunk egy nagyon kóser helyen Hvar szigeten. A komp kicsit húzos, ha kocsival mentek, de az autópalyádíjhoz kepest semmiség.


Elég közel van a strandhoz, a vendéglátók nagyon rendesek, segitenek, adnak térképet, stb.

Magyarok elenyeszően vannak, viszont a tulajdonos magyar, ergo kisebb a felreértések lehetősege.


Nálam plusz pont, h nincs hering effektus a szigeten. Ráadásul az egész sziget halász városokból, falukból áll. Kicsit hasonlit a görög szigetekhez


Ill. megy hajó arra az Aranyszarvacskára


Ha gondolod, elküldölöm a helyet privátba

2015. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Jajj, bocsi, lemaradt:


Van 4 ágyas szoba, amely asszem pótágyazható


Van wc, erkély, amely falu központra, es a kikötőre néz, lehet grillezni, van egy elég jó fürdőszobája, és az egész partmann kb. 5-10 éve volt teljesen felújítva


A hölgyek szoktak kapni levendulapárnát, urak meg vmi italkülönlegességet


Tényleg nagyon jó!! :)


Bocsi, csak áradozni tudok róla.


Ami max. negatívum, h nincs tv, meg klíma. De van 2 ventillátor, meg adnak is ha kérsz

2015. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ajánlani tudom az airbnb oldalát, ott elég jó áron tudtok szállást nézni, és rengeteg a lehetőség! hajrá
2015. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 maszatka1974 válasza:
kérhetem én is a címet?/magyar szállásadót keresek/ köszi
2015. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!