Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tartják az emberek...

Miért tartják az emberek cikinek a turikban vásárlást? Miért undorodnak tőle?

Figyelt kérdés
Attól mert valami olcsó, még nem jelenti azt, hogy gagyi.

2014. dec. 2. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert használt, és mert nem tudják, ki használta. Ráadásul a gyűjtésnél érintkezhet más ruhákkal/tárgyakkal is, aztán vannak olyanok, akiknek ez sok.


Vagy pl. rossz élmény. Néhány helyen büdös van, de a szó szerinti túrás is lehet visszataszító. Lehet, valakinek egyszer nem jött be és többször meg sem próbálja.


Persze a plázákban is ki tudja, kin volt előtted, de ott általában megvan a látszat, hogy új és tiszta, emiatt gondolom többeknek eszébe sem jut, hogy más is próbálta.


Sokan a szegénységhez társítják és ez is lehet visszatetsző.

2014. dec. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nem vagyok szegény, futja új ruhákra is, de szeretek a Hádában vásásrolni, mert ott általában jó minőségű ruhákat lehet találni olcsón. viszont nekem is volt már rossz turival dolgom. többel is sajnos...
2014. dec. 2. 13:28
 3/9 A kérdező kommentje:
meg a bolti ruhákat is felpróbálták előtte, ki tudja, kinn voltak azok. meg hát a turis ruhákat először ugye fertőtlenítik is.
2014. dec. 2. 16:15
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki utál ott vásárolni.Vannak egész jó vintage cuccok,kiegészítők,amit már nem is lehet kapni.Mondjuk a legtöbb hely sajnos már drágább is.
2014. dec. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen vásárolnék ott, de az hogy bemegyek a Hádába, és 1 óra után találok 1 cuccot ami normális, az nekem nem éri meg. Nincs végtelen időm ott kotorászni. A legtöbb cucc meg pont olyan mint amit bármikor megrendelhetek a neten is. Egyedi cuccot turiban is nagyon nehéz találni.
2014. dec. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát nekem sincs mindig szerencsém, de szerintem turiból igenis lehet találni szép, egyedi cuccokat, olcsóbban mnitha a netről rendelném
2014. dec. 3. 12:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Én egy órára lakok vonattal Pesttől, így ha felmegyek nem szeretem vesztegetni az időmet, de itt felénk van egy-két jó turi, de sosincs türelmem válogatni, csak sálat vettem meg egy-egy pólót, nadrághoz meg ruhához általában nincs türelmem. Nem tartom undorítónak ettől még.
2014. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.Vannak egész jó/valamikor új/ cuccok is.
2014. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én nem szeretek turkálóban vásárolni. az más ha valaki felpróbál valamit amit én aztán megvásárolok esetleg, mint az hogy hosszú ideig hordta, beleizzadt stb.

turkálni sem szeretek. nem tetszik ahogy tárolva vannak a ruhák. ha nem egy nagy kupacból kell guberálnod, akkor olyan szorosan vannak egymáshoz préselve a ruhák, hogy nincs is kedvem a közelébe menni.

és hát igen, elég sok a gagyi cucc. én amikor próbáltam, soha nem sikerült találni valamit.

a szaguk sem tetszik.

de ettől függetlenül én nem tartom cikinek. de azt sem szeretem ha beszólnak érte hogy nem szeretek turkálóba járni. ez van.

2015. jan. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!