Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Járt már valaki Franciaországb...

Járt már valaki Franciaországban Cap D age-n a naturista strandon?

Figyelt kérdés
Vélemények,tapasztalatok tanácsok érdekelnének.Előre is köszönöm!

2015. jan. 15. 16:15
 1/9 anonim válasza:
95%
még nem, de bakancs listán van :)
2015. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Még nem, de én is elmennék egyszer :-)
2015. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
22%
a Franciák rengeteg csigát esznek vigyél kaját mert ott rendes kaja nincs Ezt tapasztalatból mondom
2015. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De, nagyon sok "rendes" és finom kaják vannak, nemcsak tengergyümölcsei! Egyébként, még nem jártam ott, csak annyit tudnék mondani - ami "unblock" jó tanács, ha Franciaországba mész - , hogy legalább egy picit beszéld a nyelvet. :)
2015. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Voltunk Cap d'Agde- ban, semmi különös nincs benne.

Ugyanolyan gyönyörű, mint a Côte d'Azur többi fürdőhelye. A naturista strandon éppen úgy napozhatsz meztelenül, mint állig beburkolózva, a kutya sem törődik veled.

Ami pedig a francia ételeket illeti...

Eddig még közismerten a francia a világ leghíresebb konyhája, még akkor is, ha néhány magyar (nyilvánvaló politikai okokból) ócsárolja. Nem állnak senki mögött karddal, hogy csigát, békát, vagy tengeri herkentyűt egyen, bár ezek legtöbbja nagyon finom.

Ellentétben a többi válaszolóval, én hosszú évek óta élek itt, és bejártam - vagy a munkám miatt, vagy nyaralások alkalmával - jóformán egész Franciaországot és a környező államokat.

Nemsokára megint megyünk Nizzába, mert ott még most is 14-16 fok van, és süt a nap. És ilyenkor a legfinomabb az osztriga és a többi olyasmi, amiről a magyar gyomor csak azért hiszi azt, hogy ehetetlen, mert még sohasem kóstolta...

2015. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk ott egy alkalommal. Jó hely, szuper tényleg. Ezzel nincs is gond, tényleg színvonalas, nagy hely, jó a part, tiszta a víz. Viszont elég messze van és nem is olcsó. Ha van pénzetek és időtök utazni menjetek, nagyon jó élményekkel gazdagodtok. Ha szűkös a keret az lemondással jár, nem biztos érdemes odáig elmenni.
2015. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ebben igazad van, előző válaszoló!

Ez a város nagyon felkapott hely, és ennek megfelelően drága is.

Vannak azonban ennél olcsóbb helyek is, ha valaki tényleg a naturista (nudista) strandok után érdeklődik, tudok küldeni egy hozzávetőleges listát.

Ha valaki ért franciául:


[link]

2015. febr. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! akkor lehet hogy inkább Horvátország? esetleg járt már ott is valaki? Valalta-ra gondoltam! :)
2015. febr. 28. 20:23
 9/9 anonim válasza:
100%

Én se jártam még de nagyon elmennék.

Bírom az ilyen beszólásokat, hogy ez-meg az nem jó. Gondolom mondja az, aki parizer-zsömle-pörkölt háromszögön kívül még mást nem evett.

2015. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!