Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a leggyorsabban...

Hogyan lehet a leggyorsabban megtanulni a KRESZ-t?

Figyelt kérdés

2015. jan. 23. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen olvasgatod. ;)
2015. jan. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Gyakorlás, gyakorlás, és gyakorlás :)


Én amúgy úgy csináltam, hogy fogtam a KRESZ könyvemet, és nekiálltam sétálni a városban. Minden kereszteződésnél végigvettem mindent, ha kérdés felmerült, könyv elő, ellenőriz.


Egészen jól bevágtam így a dolgokat :)

2015. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2015. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én úgy csináltam hibátlan kreszvizsgát hogy éjjel nappal vizsgafeladatokat oldottam meg, a kresz könyvet egyszer se nyitottam ki...
2015. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, sok esetben egyértelmű a válasz, ha átgondolja az ember. Nem is feltétlen kell tudni a kérdésre a helyes választ. Ha kapsz 3 mondatot válaszlehetőségnek, majdnem 100, hogy a leghosszabb a helyes megoldás. :D
2015. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csakhogy mostmár nem 3 kérdés van, mióta megvariálták elég mókás lehet a vizsga.

a könyvet kell elolvasni. alaposan, és amíg nem megy 95-100%ra állandóan, addig nem kell vizsgára menni.

2015. jan. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 spiler0001 válasza:

Én egy éve voltam kresszen , othon tanultam online

E - learning a neve Nekem nagyon be vált egy hónap alatt meg tanultam 1-ből átmentem !Mongyuk én nagyon rajta voltam

amikor más autójában vagy taxiban ültem folyamatosan a táblákat néztam mintha én vezetnék el képzeltem , lehet viccesnek tünik de szerintem hatásos Sok sikert

2015. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi
2016. okt. 30. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!