Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire drága Párizs?

Mennyire drága Párizs?

Figyelt kérdés
Érdemes ott költeni pl ruhákra (nem gucci és hasonlók)? És az élelmiszer árak milyenek a magyarországihoz képest? 6 napra megyünk.
2010. febr. 9. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ott is van olcsó és drága... van tesco, van gyorsétterem, van luxus... A luxus márkák ugyanolyan drágák mint itthon... és ott is van kamu olcsón.
2010. febr. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Én pont egy éve voltam.Hááát...kenyeret vettem 2 euróért is de bagettet 1 euróért is lehet venni,jobban megéri.A kenyér nagyon kicsi volt,hirtelen nem tudom mihez hasonlítani.

Ruhát attól függ,hogy hol veszel.A török árusoknál drága cuccok vannak,de szinte félárra le lehet alkudni mindent.Én táskat vettem magamnak és ajandékba baratnőmnek bluzot.

Amire számits,hogy többe kerül,az a tömegközlekedés és a belépő díjak,de vannak csoport kedvezmények.

Remélem segítettem.:)

2010. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ruhákat nem tudok, az alap élelmiszereket kb ugyanannyiért beszerezheted, mint nálunk(persze ha a legolcsóbbakat nézzük), leszámítva a pékárukat, mert azok drágábbak, mint itthon.
2010. febr. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, sokat segítettetek. Érdekes, teljesen arra készültem hogy minden sokkal drágább.. de akkor ezek szerint hasonló a hazaihoz :)
2010. febr. 10. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!