Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Párizs tényleg eszméletlen...

Párizs tényleg eszméletlen drága város?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon tudom, nem jártam még Franciaországban. De el tudnám képzelni, hogy Párizsban éljek. Tényleg még a franciáknak is drága? Akkor miért él ott 2 millió ember? Jobban lehet élni, mint Budapesten? Nagyon veszélyes város? Normális helyeken lehet bevásárolni (Lidl, stb.)?

Minden ilyesmi érdekel, mert egy kicsit kiábrándultam, hogy állítólag ilyen drága, pedig nagyon vonz.

Vagy ha a külvárosban laknék? Boulogne-Billancourt pl.?


2011. júl. 31. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol hallottad ezeket, de ez hülyeség. Ha egy normál állást szerzel, akk tök normál körülmények között élhetsz.
2011. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
többek között itt, gyakorikérdéseken..
2011. júl. 31. 23:16
 3/4 anonim válasza:
100%
Az még haggyám hogy drága,de ajjas is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!szavamra mondom!
2011. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én voltam Franciaországban. Párizsban is elég sokat. szerintem egyáltalán nem drágább, mint Budapest. átváltani a pénzt nincs is értelme. úgy mindenhol drágább lenne. én jól elvoltam. az emberek is rendesek voltak. persze mindenhol vannak "kevésbé kedvesek", de ha kimész az utcára, nem fognak fegyvert tartani a fejedhez. este különösen hangulatos. az emberek kiülnek a folyópartra és zenélnek, esznek stb. szerintem jó hely. konkrétan lidlt nem láttam, de természetesen van ott is bolt. normálisabbak mint itt.
2012. jan. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!