Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A 1,5 éves gyermekemnek kell...

A 1,5 éves gyermekemnek kell utlevel?

Figyelt kérdés
Mert egy rendortol kerdeztem es azt mondta,hogy beirjak majd az annyához! En meg már teljesen nem értem mert valaki azt mondja hogy kell valaki meg azt hogy nem!(most akarjuk csinaltatni neki es a felesegemnek!)

2015. febr. 5. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kulfoldre akartok menni, a csecsemonek is kell valami irat. Vagy szemelyi, vagy utlevel, de 'az annyahoz' nem irjak be.
2015. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Régen (20 éve biztos) a kisgyerekeket fel lehetett venni valamelyik szülőjük útlevelébe, és akkor együtt utazhattak külföldre úgy is, hogy nem volt saját útlevélük.


Ma már nincs ilyen lehetőség.

2015. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én Európán kívülre utaztam a 6 hónaposommal nemrég. Kellett útlevél, de hamar megcsinálták az okmányirodában és hamar el is készült. Nagyon cuki lett a fényképe:)
2015. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat!!! Es meg azt meg-e mondanatok esetleg hogy mennyibe kerul a gyereknek?? Felnottnek tudom hogy 5 evre 7500!
2015. febr. 5. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre mentek, ahvá elég a személyi, csináltassatok azt, 14 év alatt ingyenes!
2015. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2500 Ft a gyereknek.

[link]

Az oldal közepe táján írja.

2015. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A szülő útlevelében a gyerek fényképe még az én gyerekkoromban, kb 35-40 évvel ezelőtt volt.


Az ötlet, hogy ha EU-n belül utaztok, akkor személyit csináltassatok,mert az ingyenes.


Viszont el ne felejtsétek a külföldi utazás előtt kiváltani az EU-s kék egészségkártyát, mert ha bármi sürgősségi eset van, azzal ellátják a kórházban.

2015. febr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Régen (20 éve biztos) a kisgyerekeket fel lehetett venni valamelyik szülőjük útlevelébe..."


Jobban belegondolva, inkább 30 év az a 20.


Öregszem. :(

2015. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom!! Sokat segitettetek!!!
2015. febr. 5. 22:38
 10/10 demonlord90 ***** válasza:
nemcsak az EU-s országokban elég a személyi, ma már csak Koszovóba, Törökországba és a 4 poszt-szovjet országba kell útlevél
2015. febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!